DroneUA підписала меморандум про співробітництво з японським бізнесом

June 11, 2024
DroneUA підписала меморандум про співробітництво з японським бізнесом
   

Посилення міжнародного партнерства у сфері робототехнічних технологій - шлях до розвитку та кардинальних трансформацій, що стають основою як технічного прогресу, так і соціального зростання населення. Відтак, Україна та Японія поглиблюють співпрацю у галузі робототехніки, безпілотних технологій, енергетики та модернізації сільгосптехніки. Поєднуючи стратегічно важливі напрямки у своїй діяльності та усвідомлюючи важливість бізнес-співпраці з представниками сталих ринків, DroneUA підписала меморандум про співробітництво з японськими бізнес-структурами.

 

Підписані угоди передбачають співпрацю з японським бізнесом задля відновлення України за енергоефективними та екологічними технологіями. В рамках партнерства відбуватиметься навчання та аналітика, здійснюватиметься обмін даними з українським бізнесом. У синергії DroneUA та японська сторона розвиватимуть потенціал українських спеціалістів та інтегруватимуть новітні технології, зокрема у сфері гуманітарного розмінування.

Саме від успішної співпраці у сфері інновацій, систематичного впровадження технологічних новинок та підвищення рівня обізнаності в галузі надсучасних технологій залежить майбутня відбудова та безпека нашої країни. Сьогодні Україна вже стає одним із найяскравіших технологічних центрів світу. DroneUA і надалі шукатиме шляхи для розбудови мережі партнерств на світових ринках, переймаючи передовий досвід, знаходячи та інтегруючи найкращі практики в українських реаліях. Підписання меморандуму - це великий спільник крок на зустріч великим перспективам, новим ринкам, а відтак й новому економічному прогресу.

DroneUA висловлює подяку Міністерству економіки України, Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO), Японському агентству міжнародного розвитку JICA, банку Японії з міжнародного співробітництва JBIC, японським партнерам та бізнесу за ініціативу, залученість та сприяння у розвитку і підтримці України.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами