DroneUA will be a participant in IFA 2022

September 08, 2023
DroneUA will be a participant in IFA 2022
   
Dear foreign partners!

We are glad to announce that our company representatives will visit IFA in Berlin – one of the most significant industrial exhibitions and one of the most important trade shows in the world. ?

During the days of this event, we can plan meetings and have conversations about future cooperation with DroneUA. We are open to proposals and will be delighted to meet all of our partners and get to know new market representatives. ?

If your company is interested to discuss work collaboration with DroneUA, please leave your request for a meeting on the link below so that we can definitely get in contact with you ➡️ https://forms.gle/QuzMXiTPpJDaaFrN7

Look forward to meeting you!

DroneUA стане учасником IFA 2022!

Шановні іноземні партнери!

Ми раді повідомити, що представники нашої компанії відвідають IFA в Берліні – одну з найбільших і одну з найважливіших промислових виставок у світі.

Впродовж днів проведення заходу ми можемо запланувати зустрічі та обговорити майбутню співпрацю з DroneUA. Ми відкриті до пропозицій і будемо раді зустрітись з усіма нашими партнерами та познайомитись з новими представниками ринку.

Якщо ваша компанія зацікавлена ​​в обговоренні робочої співпраці з DroneUA, будь ласка, залиште заявку на зустріч за посиланням нижче, щоб ми обов’язково з вами зв’язалися ➡️ https://forms.gle/QuzMXiTPpJDaaFrN7

З нетерпінням чекаємо зустрічі!
   
Про DroneUA

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами