DroneUA will be a participant in IFA 2022

September 08, 2023
DroneUA will be a participant in IFA 2022
   

DroneUA стане учасником IFA 2022!

Шановні іноземні партнери!

Ми раді повідомити, що представники нашої компанії відвідають IFA в Берліні – одну з найбільших і одну з найважливіших промислових виставок у світі.

Впродовж днів проведення заходу ми можемо запланувати зустрічі та обговорити майбутню співпрацю з DroneUA. Ми відкриті до пропозицій і будемо раді зустрітись з усіма нашими партнерами та познайомитись з новими представниками ринку.

Якщо ваша компанія зацікавлена ​​в обговоренні робочої співпраці з DroneUA, будь ласка, залиште заявку на зустріч за посиланням нижче, щоб ми обов’язково з вами зв’язалися ➡️ https://forms.gle/QuzMXiTPpJDaaFrN7

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами