DroneUA візьме участь у авіаційній конференції The Aerium Summit у США

May 24, 2024
DroneUA візьме участь у авіаційній конференції The Aerium Summit у США
   

Використання безпілотних технологій у сільському господарстві - не тільки загальний світовий тренд, але й необхідність серед агровиробників, які прагнуть досягати результатів та масштабуватися. Обмін досвідом, що ґрунтується на наукових дослідженнях та практичному використанні робототехніки, стає базою для ефективного використання технологій дронів, створюючи можливості для розвитку галузі та посилення продовольчої безпеки у всьому світі. Володіючи експертизою, визнаною на міжнародній арені, DroneUA візьме участь в авіаційній конференції The Aerium Summit, що відбудеться 28-30 травня 2024 р. у Джонстауні (Пенсильванія, США).

DroneUA матиме честь виступити на одній сцені разом з Остіном Девісом, лейтенант-губернатором Пенсильванії та керівництвом Lockheed Martin, однієї з провідних компаній в галузі авіабудування, авіакосмічної техніки та суднобудування. Ця подія стане визначним моментом не лише для США, а й для України та всього світу, оскільки DroneUA закладе фундамент стратегічно важливої співпраці з лідерами галузі, що мають глобальний вплив на розвиток аерокосмічних технологій.

У рамках панельної дискусії Валерій Яковенко, СЕО та керуючий партнер компанії DroneUA, голова аграрного комітету Асоціації Дронів Пенсильванії, розкриє секрети використання технології дронів у сільському господарстві, для забезпечення сталого розвитку. DroneUA поділиться досвідом на міжнародній арені та власним внеском у програму ФАО ООН, який є якісним підґрунтям для трансформації світової агрогалузі завдяки застосуванню повітряної й наземної робототехніки, в рамках нових потужних колаборацій.

Сьогодні DroneUA масштабує свою діяльність на ринок США. Одним із визначних етапів є відкриття першого офісу у Філадельфії (штат Пенсильванія), де DroneUA представила інноваційний проект FarmFleet, спеціалізовану платформу SaaS, що сфокусована на обприскуванні агродронами та наданні послуг у сільському господарстві.

В обговоренні трансформацій, потенціалу безпілотних технологій, підвищенні ефективності та врожайності в сільськогосподарській практиці Пенсільванії також візьмуть участь:

  • Джон Г. Дуслер, президент Асоціації Дронів Пенсильванії;
  • Ширін Гатрехсамані, доктор філософії, доцент кафедри сільськогосподарської та біологічної інженерії Пенсильванського Університету;
  • Калеб Шварц, аграрій та засновник Harvest Works;
  • Ніколас П. Метлок, інспектор Управління стандартів безпеки Служби стандартів польотів.

Експерти охоплять нормативно-правову базу, висвітлять практичне застосування безпілотників у сільському господарстві, зокрема дронів-обприскувачів, поділяться кейсами з оптимізації агровиробництва завдяки дронам, а також обговорять питання безпеки в сільськогосподарському секторі.

Другий рік поспіль саміт є платформою для вивчення авіаційних технологій, інноваційних можливостей та обміну ідеями серед експертів, науковців, бізнесменів та студентів, об’єднуючи однодумців для розвитку галузі.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами