DroneUA проаналізує підприємницький потенціал Європи на воркшопі ExcellEnt Project

May 29, 2024
DroneUA проаналізує підприємницький потенціал Європи на воркшопі ExcellEnt Project
   

Європа займає активну підприємницьку позицію та є джерелом економічного зростання багатьох регіонів світу. Технології та інноваційні розробки європейських виробників займають велику частку світового ринку, створюючи простір для здорової конкуренції та постійного прогресу. Саме тому подальший розвиток малого та середнього підприємництва - одне із нагальних питань, яке обговорюватимемо 31 травня о 14:00 на пан'європейському онлайн-семінарі «Розкриття підприємницького потенціалу в Європі» від ExcellEnt Project.

Реєстрація за посиланням: ExcellEnt Workshop Registration Form

Дата та час: 31 травня 2024 року, з 14:00 до 16:00 (EET).

Україна є стратегічно важливою частиною Європи, тому DroneUA має за честь долучитися до цієї загальноєвропейської події, підкреслюючи важливість українського досвіду для майбутніх підприємців всього європейського простору.

У рамках воркшопу Валерій Яковенко, CEO та засновник FarmFleet, DroneUA поділиться власними інсайтами з розвитку підприємницьких екосистем. Також участь у дослідженні викликів та загроз, що перешкоджають процвітанню підприємництва в Європі візьмуть:

● Michael Dritsas, Executive of the Greek Ministry of Economy and Finance, former CEO of Elevate Greece;

● Anca Iordanescu, PhD ComputerScience-VP Engineering, Future Stores & Gabriela Filip, Co-founders at WomenInTech Alliance;

● Dominique PIOTET, Managing Partner / Co-Founder at Ukraine Phoenix Tech Fund and La French Tech Kyiv;

● Ellie Diakanastasi, Ph.D., Venture building consultant, entrepreneur in residence , Senior Researcher ELTRUN, AUEB;

● Anna Stoilova, засновниця Rogues Studio;

● Serhan H. Süzer, Serial Entrepreneur, Angel Investor, Eko Group;

● Evangelos Kosmidis, CEO and General Partner at Loggerhead Ventures;

● Fadwa Sube, Investor (VC), President of SOVERENCY and Sistematic Paris-Saclay Deeptech Pole;

● TUNDE KALLAI, Senior Expert in Open Innovation in Creative Cluster;

● Nataly Veremeeva, Director of TechUkraine;

● Paul Stefanut, Founder of Booster Labs.

У синергії експерти обговорять важливі компетенції та фреймворк EntreComp, дорожню карту для підприємця, а також окреслять роль освіти й влади в розвитку та зростанні МСП.

Долучайтеся до дискусії, щоб здійснити свій внесок у покращення підприємницької практики!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами