DroneUA поділилася досвідом розвитку підприємництва на TechUkraine та ExcellEnt Project

May 21, 2024
DroneUA поділилася досвідом розвитку підприємництва на TechUkraine та ExcellEnt Project
   

Попри складну ситуацію та ризики для бізнесу, приватне підприємництво в Україні продовжує підтримувати економічну стійкість країни, створюючи нові робочі місця та забезпечуючи як внутрішній, так і зовнішній обмін товарами та послугами. Водночас, постійні виклики формують потребу у створенні урядових та освітніх програм для підтримки, збереження та збільшення кількості приватних підприємців. Відтак 15 травня 2024 р. ГК DroneUA взяла участь в онлайн-воркшопі «Розкриття Підприємницького Потенціалу в Україні», де обговорила роль малого та середнього бізнесу у відновленні України та разом з провідними експертами дослідила перспективи та окреслила бізнес-майбутнє країни.

 

“Протягом останніх 10 років DroneUA працює над створенням підприємницьких екосистем, партнерських відносин та побудови ринків. Саме спільноти та підприємці, котрі особливо залучені в сферу інноваційних технологій, здатні відбудовувати країну, створювати нові робочі місця та залучати інвестиції для України. В майбутньому ми передбачаємо суттєвий дефіцит робочого ресурсу і саме тому сьогодні потрібно інвестувати час у розвиток екосистеми бізнесу, котрий зможе збільшувати кількість працівників у напрямках галузей для відновлення країни”, - Валерій Яковенко, CEO та засновник FarmFleet, DroneUA. 

 

DroneUA висловлює подяку TechUkraine та ExcellEnt Project за організацію події, а також українським та закордонним колегам за сприяння у висвітленні надважливих тем: Наталії Веремеєвій, директорці ТechUkraine, Вікторії Строкань, директораці з маркетингу в SET University, Маргариті Чернишовій, керівниці відділу комунікацій та партнерства в YEP, Олександрі Богуславській, СЕО та Founder Data Science UA, Паулу Стефануту, СЕО та засновнику Booster Labs, Тунде Каллай, нзалежній консультантці в Creative Valley та Деніці Стойловій, старшій менеджерці з розвитку бізнесу в GATE Institute.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами