DroneUA запускає перші системи для еко-моніторингу

September 14, 2023
DroneUA запускає перші системи для еко-моніторингу
   

DroneUA запускають у роботу перші системи для відстеження рівнів забруднення повітря та екологічного моніторингу на базі промислової платформи Matrice 300RTK.

Дрони обладнані газоаналізаторами дозволяють отримувати дані про концентрацію газів на різних висотах, формуючи детальні тривимірні карти. Безпілотні платформи оснащені корисним навантаженням у вигляді промислового газоаналізатора будуть використовуватися для оцінки забруднення повітря промисловими підприємствами та транспортною інфраструктурою як у розрізі різних об'єктів, так і в масштабах міст.

Проводитимуть перевірки дрони серії Matrice, а саме Matrice 210 та Matrice 300 RTK оснащені корисним навантаженням Sniffer 4D.

Sniffer4D v 2— це невеликий та легкий блок, який встановлюється безпосередньо на безпілотну платформу, за допомогою спеціального кріплення.
Навантаження дозволяє провести швидке, високоточне тривимірне сканування забруднення повітря з використанням бортових газових датчиків для одночасного виявлення різних забруднювачів повітря.

Газоаналізатор використовується для:
— проведення швидкого моніторингу повітря перед ліквідацією загроз при виникненні надзвичайних ситуацій
— ідентифікації типів токсичних газів та аналізу напряму їх переміщень
— збору інформації про розподіл газів на підприємствах таких як заводи з виробництва зрідженого природного газу, резервуари для зберігання газу та газонафтопроводи, що дозволяє знайти передбачуване місце витоку поширення шкідливих речовин та вчасно вжити заходів.
— збирання інформації про стан повітря на будівельних об'єктах

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами