DroneUA в ТОП 20 найбільш іноваційних компаній України

October 03, 2023
DroneUA в ТОП 20 найбільш іноваційних компаній України
   

DroneUA в рейтингу найбільш інноваційних компаній України, «Економічна Правда». Компанія об'єднує у своїй роботі відразу кілька технологічних трндів, згідно з дослідженнями міжнародної консалтингової компанії> технологій. DroneUA стали однією з трьох технологічних компаній, що потрапили в рейтинг, разом з компаніями Grammarly і Petcube.

Відповідно до глобального рейтингу Global Innovation Index у 2017 році Україна посіла 50 місце

DroneUA є системним інтегратором і високотехнологічною компанією, одним із класичних інструментів впровадження інновацій у корпоративному бізнесі. Компанією, що залучається для впровадження конкретної технології «під ключ». Компанією пропонуються різні моделі співробітництва, від постачання обладнання та навчання, до виконання послуг з використанням безпілотних технологій та дистанційної обробки даних.

Drone.UA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність в аграрній сфері, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на більш ніж 3.1 млн гектарів посівних площ України, компанія активно співпрацює з 5 із ТОП 35 найбільших агровиробників світу.

Докладніше з матеріалом публікації можна ознайомитися тут.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами