Дроні DroneUA допомогають будувати мережу LTE для Vodafone

September 14, 2023
Дроні DroneUA допомогають будувати мережу LTE для Vodafone
   

Vodafone і DroneUA проводять перший в Україні пілотний проект із застосування дронів у телекомі

2 грудня 2020 року Vodafone та DroneUА провели пресконференцію, де презентували свій пілотний проєкт, щодо обстеження теллекоммунікаційних обєктів промисловими дронами. Vodafone використовує безпілотники для планування та обстеження власної мережі. Під час пілотного проекту за участі DroneUA, що триває з березня 2020 року, компанія активно використовує шість безпілотних апаратів у всіх регіонах країни.

«З початком карантину співпав наш новий експеримент – Vodafone винайняв на роботу дронів. І ми вже бачимо результати – інформація, отримана з безпілотників, дозволяє нам якісніше та швидше планувати й обслуговувати мережу. Сьогодні ми є лідером з будівництва LTE-900 в Україні, – розповідає Євген Фрунза, технічний директор Vodafone Україна. – Темп будівництва, зумовлений ліцензійними вимогами, надзвичайно високий – щотижня ми підключаємо до швидкісного Інтернету сотні сіл. Тому ми активно шукаємо нові інструменти. В Україні це вперше, але це не є українське ноу-хау. У світі є багато прикладів успішного використання дронів у телекомунікаціях та суміжних галузях – ми можемо їх докладно вивчати завдяки доступу до глобальної експертизи Vodafone».

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами