Дрони на Molodist Kyiv International Film Festival

October 03, 2023
Дрони на Molodist Kyiv International Film Festival
   

Компанія DroneUA — спеціальний партнер Molodist Kyiv International Film Festival.

З 27 червня по 3 червня 2018 року у Києві пройде найбільший захід у кіносвіті України — 47-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Вперше він відбудеться просто неба - на Поштовій площі. І цього року його воістину омолодять — вперше в історії на кінофестивалі буде ціла зона із дронами!

Демонстрація польотів на дронах на Поштовій Площі

29 травня команда DroneUA чекає на всіх гостей фестивалю на професійні майстер-класи управління дроном. Гостям заходу розкажуть і покажуть про дрони все. Усі охочі зможуть відточити свої навички польотів дроном, а новачки вже за кілька годин впевнено літатимуть. Адже професіонали DroneUA навчать керувати дроном навіть з нуля! Гостей фестивалю познайомлять і з продукцією DJI: як правильно вибирати та ефективно застосовувати дрони під час відеозйомки – скоро можна буде дізнатися на Поштовому Площі.

У рамках фестивалю на головному екрані відвідувачі матимуть змогу подивитися і дрон-відео. Українська асоціація дрон-рейсингу (UADR) змонтують спеціальну зону FPV та посадковим майданчиком для демо freestyle польотів. Охочі зможуть насолодитися мальовничими краєвидами Києва з висоти пташиного польоту.
У рамках культурно-технологічної події «DRONEVAR 2018» відбудеться перший в Україні відкритий конкурс контенту, знятий за допомогою дронів та портативних екшн камер < strong>«Drone Awards».

Майстер-клас DJI Discover Aerial

2 червня у рамках Molodist Talent Workshops вперше в Україні відбудеться професійний майстер-клас DJI Discover Aerial. Де відвідувачі зможуть відточити свої навички аерофото та відеозйомки разом із пілотами DroneUA, вислухати рекомендації видатних спікерів професіоналів безпілотних технологій, а також поради офіційного імпортера DJI в Україні, компанії Smart Trading.

Захід доступний всім відвідувачам кінофестивалю, з різним досвідом роботи з безпілотною технікою. Тому, якщо ви хочете покращити свої навички — Чекаємо Вас! Реєстрація обов'язкова! Зареєструватися можна за посиланням: https://goo.gl/forms/0y7GtmC40HEmCEhm1

Майстер-клас DJI Discover Aerial надасть відвідувачам поглиблене уявлення про те, як досягти найкращих результатів фото та відео під час зйомки за допомогою дронів. Будуть дані поради щодо вибору правильного дрону для роботи та експертні думки наших спеціальних гостей. Вибір локацій та часу роботи, деталі налаштувань сучасних дронів для найкращих кадрів – у програмі майстер-класу.

Демонстрація та навчання проходитиме з використанням кількох дронів DJI, включаючи серії Phantom та Inspire. Кожен відвідувач майстер-класу отримає ексклюзивні призи та бонуси, а також сертифікати DJIС детальною програмою майстер-класу DJI Discover Aerial можна на сайті організатора.
Організатори заходу-DJI, компанія Smart Trading – офіційний імпортер DJI в Україні та DroneUA - національний оператор безпілотних технологій.

Дрони не майбутнє – це вже mast have у сучасному житті. Тим більше у житті кінематографа!

Відкрийте собі небо! До зустрічі на Molodist Kyiv International Film Festival.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами