Дрони-обприскувачі від DroneUA визнано кращим технологічним рішенням для бізнесу 2021

September 09, 2023
Дрони-обприскувачі від DroneUA визнано кращим технологічним рішенням для бізнесу 2021
   

DroneUA здобув перемогу в номінації “Краще технологічне рішення для бізнесу” Премії Спілки українських підприємців (СУП) — щорічної відзнаки найкращих українських підприємців, яка відмічає проривні практики національного бізнесу. 

На урочистій церемонії нагородження, що відбулася 7 грудня, дрони-обприскувачі XAG, представлені на українському ринку компанією DroneUA, були визнані технологічним рішенням №1 серед інших заявників. 

2021 рік показав стрибкоподібне зростання попиту на внесення ЗЗР дронами. Далі  ринок тільки зростатиме: в 4-5 рази щороку впродовж найближчих 5 років. Цього року в Україні сільськогосподарськими дронами від DroneUA було оброблено близько 1 млн полів, що дозволило підвищити врожайність на 105 тис. тонн, зекономити 295 тис. тонн води, зменшити використання пестицидів на 617 тис. тонн та створити 1,2 тис. нових робочих місць. Використання дронів дає можливість уникнути ущільнення грунту при здійсненні технологічної операції через відсутність технологічних колій. А в умовах кліматичних змін ще й зменшує карбоновий слід сільського господарства — у порівнянні з традиційною технікою дрони використовують у 20 разів менше бензину.

Поряд із цим DroneUA потрапив в short-лист претендентів номінації “Прорив року”, де був передавлений на рівні з “Новою Поштою” та ще двома бізнес-гігантами України!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами