Дрони, роботи і гроші з Валерієм Яковенком

September 13, 2023
Дрони, роботи і гроші з Валерієм Яковенком
   

1 квітня о 16:00 за участі співзасновника DroneUA Валерія Яковенка відбудеться вебінар «Дрони, роботи і гроші. Чи дозволить робототехніка заробляти більше?». Подія пройде в рамках Агро Інноваційного Клубу.

Учасники вебінару дізнаються:

  • навіщо фермам автономні роботи й чи дорого це;
  • коли використання дронів стане масовим;
  • чи зможе робототехніка замінити людину.

Валерій Яковенко розкаже про ефективність та рентабельність застосування безпілотних технологій в агробізнесі й поділиться перевагами використання дронів у садівництві, ягідництві та овочівництві.

Проєкт реалізовується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Участь у вебінарі безкоштовна.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами