Дрони серії Agras тепер в АгроЛіга

September 26, 2023
Дрони серії Agras тепер в АгроЛіга
   

Починаючи з 13 серпня дрони серії Agras t16, Agras MG1P та MG1P RTK включені в програму Agroliga від компанії Syngenta. 

Дрони DJI Agras — серія високопродуктивних дронів для ефективної обробки рослин. Дрони дозволяють швидше та ефективніше вносити засоби захисту рослин та дозволяють працювати на вологому ґрунті, коли колісна техніка не може зайти в поле.

АгроЛіга – програма, в якій можуть брати участь усі клієнти компанії Syngenta.

Працюючи з компанією Syngenta, фермери заробляють бали, які можуть обміняти на послуги та послуги компанії DroneUA. Спеціально для Фермерів, DroneUA пропонує абсолютно весь перелік обладнання та послуг, які допоможуть зробити агробізнес ще ефективнішим.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами