Безпілотна мотивація – екскурсія для студентів НУБіП

September 14, 2023
Безпілотна мотивація – екскурсія для студентів НУБіП
   

DroneUA провели майстер клас та екскурсію для студентів факультету землеустрою НУБіП України.

Голова департаменту геодезії та топографії DroneUA Тетяна Кондратенко виступила модератором зустрічі та провела екскурсію.

На початку візиту Тетяна Кондратенко розповіла учасникам про розвиток безпілотних технологій та робототехніки у світі та Україні, про необхідність впровадження інноваційних технологій, а також про становлення компанії DroneUA.

Студенти також дізналися про технологію застосування спеціалізованих дронів-обприскувачів, актуальність яких щороку зростає. Адже ні для кого не секрет, що наша країна є аграрно-індустріальною, а це прямий натяк на те, що аграрії знаходяться в активному пошуку ефективних засобів для догляду за посівами.

Після захоплюючої лекції — перейшли до практики. Голова департаменту операторів дронів Сергій Андушенко продемонстрував студентам численну кількість промислових безпілотних платформ. дронів-обприскувачів, літаків, підводних промислових рішень, а також роботизовану ферму.

У студентів була можливість поспілкуватися зі співробітниками DroneUA та з перших вуст почути цінну інформацію.

По закінченні екскурсії, DroneUA провели майстер-клас, де у учнів була можливість відчути себе оператором безпілотника Phantom 4 RTK та Mavic 2 Enterprise Dual.
Ми знаємо як важливо для студентів відчути технології на практиці, що буде додатковим стимулом і мотивацією пізнавати свою професію.

Завдяки таким заходам, студенти розширюють свій кругозір, можуть відчути свою професію та отримати натхнення. Дякуємо НУБіП в особі декана Тараса Евсюкова за можливість подарувати студентам запал і бажання до пізнання на шляху їхнього професійного становлення.

Рішення для геодезії

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами