Дрони у ліквідації пожеж Чорнобильської зони

September 28, 2023
Дрони у ліквідації пожеж Чорнобильської зони
   

Участь дронів у процесах ліквідації пожеж Чорнобильської зони. У зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції та на території обов'язкового відселення біля Котовського лісництва рятувальники працюють над ліквідацією пожеж.

У роботі ДСНС застосовується наземна техніка, гелікоптери та літаки для гасіння пожеж, а також дрони для моніторингу розвитку ситуації та контролю поширення полум'я.

DroneUA передали представникам Громадського Комітету в Державному агентстві України з управління зоною відчуження дрони обладнані тепловізорами для сприяння роботі Державній Службі Надзвичайних Ситуацій у зоні відчуження.

У роботі фахівців використовувалося обладнання лінійки DJI Enterprise від DroneUA, офіційного імпортера та дистриб'ютора DJI в Україні.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами