Дрони в Україні під захистом, запущено перші страхові продукти для дронів.

October 02, 2023
Дрони в Україні під захистом, запущено перші страхові продукти для дронів.
   

В Україні запущено перші страхові продукти для дронів. Страхова компанія «ГАРДІАН», у співпраці з Drone.UA, розробила та запустила новий страховий продукт «ДРОН», який включає страхування відповідальності та збитків у ситуаціях за участю дронів.

Страхові програми являють собою страхування відповідальності підприємства за використання дронів, оператора перед підприємством за збитки, завдані дронам, та оператора за збитки, завдані безпосередньо дронам.

Це перші в Україні продукти спеціально розроблені для потреб ринку безпілотної авіації.

«Створення такого продукту – вимога часу, а не данина моді. Наша компанія прагне відповідати технічним викликам та своєчасно реагувати на нові запити клієнтів. Щоб запобігти фінансовим втратам операторів дронів внаслідок падіння безпілотників і потрібен поліс СК «ГАРДІАН». Упевнений, у зв'язку з таким великим дистриб'ютором як Drone.UA, ми зможемо забезпечити спокій вже наших спільних клієнтів», — прокоментував введення нового продукту в.о. Генерального директора «СК «ГАРДІАН» Олександр Кориненко. 

У свою чергу співзасновник Drone.UA Валерій Яковенко зазначив: «Наша компанія багато років займається розробкою та впровадженням галузевих рішень, заснованих на технології дронів. З урахуванням швидкості розповсюдження таких технологій та цілей використання дронів — території їх застосування збільшуються так само, як навантаження та відповідальність, що лежить на операторах безпілотних машин. У цьому випадку страхування – справді найкраще рішення»

Пропонується 4 варіанти програми «Дрон» (A, B, C, D):

Програма «Дрон» - A

Відповідальність Підприємства перед третіми особами за використання дронів.

Страховим ризиком є подія , на випадок якої проводиться страхування та яка має ознаки ймовірності та випадковості наступу, внаслідок якої може бути завдано ненавмисної шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб при провадженні застрахованої діяльності Страхувальника.

Ця програма передбачає покриття збитків у розмірі 1 000 000 гривень. Цей продукт призначений для корпоративних клієнтів, які хочуть убезпечити процес використання дронів на підприємствах. Франшиза становить 2% від ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну майну третіх осіб за кожним та будь-яким страховим випадком.

Вартість полісу складає 12 000,00 грн, Строк страхування – 1 рік. Територія покриття.

Програма «Дрон» - B

Відповідальність Оператора перед Підприємством за збитки завдані дронам.

Страховим ризиком є подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки ймовірності та випадковості наступу, внаслідок якої може бути завдано ненавмисної шкоди майну підприємства (дрону).

Даною програмою передбачено покриття вартості пошкоджених дронів, у тих випадках, коли вони використовуються для виконання робочих завдань та перебувають у власності компанії, а не оператора БПЛА. Продукт підходить для страхування відповідальності співробітників підприємств та операторів, які користуються орендним обладнанням.

Залежно від розміру покриття вартість поліса варіюється в діапазоні від 1500 дл 8000 грн, франшиза становить 5%. Територія покриття.

Страхова сума 100 000 200 000 500 000 1000000
Ліміт відповідальності шкоди майну 50 000 100 000 250 000 500 000
франшиза 5% 5% 5% 5%
Тариф 1,5% 1,25% 1% 0,8%
Вартість полісу 1 500 2 500 5 000 8000

Програма «Дрон» - C

Відповідальність Оператора за збитки завдані дрону.

Страховим ризиком є подія, на випадок якої проводиться страхування і яка має ознаки ймовірності та випадковості наступу, внаслідок якої може бути завдано ненавмисної шкоди майну (дрону).

Цей продукт призначений для покриття збитків від пошкоджень, які можуть бути отримані дроном у процесі експлуатації. Цей поліс доступний для покупки тільки після проходження курсів керування дроном. Територія покриття.

Страхова сума 25 000 50 000 125 000 250 000
Ліміт відповідальності шкоди майну 20 000 25 000 75 000 100 000
Тариф 1,8% 1,7% 1,4% 1,1%
Вартість полісу 450 850 1750 2 750

Програма «Дрон» - D

відповідальності перед третіми особами.

Страховим ризиком є подія, на випадок якої проводиться страхування та яка має ознаки ймовірності та випадковості наступу, внаслідок якої може бути завдано ненавмисної шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб при провадженні застрахованої діяльності Страхувальника.

Цей продукт призначений для кожного оператора дрону і страхує відповідальність перед третіми особами від шкоди, яку може завдати дрон. Це наймасовіший продукт, аналог автомобільної «Автоцивілки». Поліс передбачає покриття збитків у розмірі до 100000 грн. протягом року з франшизою 5% та вартістю поліса у розмірі 1500 грн. Територія покриття.

Основною умовою програм страхування є законне використання дронів згідно правил експлуатації повітряного простору.

Поліси страхування за програмами «Дрон» будуть доступні для клієнтів DroneUA, а також у дилерській мережі DroneUA та Smart Trading.

Разом з тим, окрім страхових продуктів від компанії ГАРДІАН, в асортименті DroneUA присутні і спеціальні сервісні програми для власників дронів DJI Care (споживчий сегмент дронів) та DJI Shield (промислове обладнання), які купуються окремо та дозволяє зробити до двох замін коптера у разі його ушкодження (незалежно від ступеня) з вини пілота.

Ці програми не виключають одна одну і можуть використовуватися одночасно, забезпечуючи максимальний захист відповідальності перед третіми особами та збитків від можливих пошкоджень безпілотного обладнання.

Придбати всі страхові програми та програми обслуговування можна на сторінці страхових продуктів у магазині рішень від DroneUA

Детальніше про програми сервісного обслуговування DJI Care можна дізнатися тут

Детальніше про програми сервісного обслуговування DJI Shield можна дізнатися тут

Договір страхування за програмами Дрон можна вивчити тут

Тарифи за програмою страхування Дрон можна вивчити тут

Короткий опис програм страхування Дрон можна вивчити тут

Інформація про страхову компанію Гардіан доступна тут

Для отримання додаткової інформації чи замовлення полісів просимо вас заповнити форму

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами