DTEK та DroneUA підписали меморандум про співпрацю

September 26, 2023
DTEK та DroneUA підписали меморандум про співпрацю
   

1 вересня 2020 року DTEK та DroneUA підписали меморандум про співпрацю

«Я завжди говорю, що сила інновацій — це люди. Чим більше людей об'єднано спільною метою — тим скоріше відбувається трансформація. Я дуже радий, що протягом останніх двох років Innovation DTEK уклав партнерства з багатьма командами по всьому світу, а сьогодні до цього списку додалося ще одне.
Наша дружба з Drone.ua налічує кілька проектів у різних бізнесах ДПЕК
— Інспекція димової труби та котлазахищеним дроном Elios 2
— Випробування підводного дрона Gladius
— Застосування дрону Mavic 2 ED для візуального та теплового огляду виробничого обладнання на ТЕС
— Застосування дрона DJI Matrice 210 для контролю стану електромереж
— Випробування нового безпілотника Matrice 300 для контролю стану сонячних панелей
Зараз ми розширюємо межі нашої співпраці та стаємо ексклюзивною промисловою платформою для пілотування нового обладнання та технологій від DroneUA.» — цитата Емануеля Вольпе директора з інновацій ДПЕК

«Інновації в енергетиці України – це DTEK, це найбільший концерн різних підприємств практично у всіх сферах галузі, який ні секунду не стоїть на місці, перебуваючи в постійному пошуку найефективніших, а часом і дуже нестандартних рішень. Для нас вже честь співпрацювати і ще більша честь – побачити, що ми рухаємося в одному напрямку. І починаючи з сьогоднішнього дня, наша співпраця з DTEK виходить на новий рівень. DTEK став ексклюзивною промисловою платформою для тестування нових технологій від DroneUA. З нетерпінням чекаємо на нові спільні проекти! Дякуємо за довіру.» — цитата Валерія Яковенка CEO DroneUA

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами