Енергонезалежні можливості для бізнесу – кредитування товарів EcoFlow за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”

August 29, 2023
Енергонезалежні можливості для бізнесу – кредитування товарів EcoFlow за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”
   

Забезпечити бізнес безперебійною роботою – можливо, а з програмою кредитування ще й доступно. Вже сьогодні всі бізнес-клієнти Ощадбанку можуть отримати фінансування товарів EcoFlow за вигідними умовами:

  • відсоткова ставка від 0% річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (остаточний розмір відсоткової ставки визначається в залежності від розміру індексу UIRD3M та сегменту клієнта);
  • мінімальна сума проєкту – від 100 тис. грн.;
  • максимальна сума проєкту – до 60 млн. грн.;
  • термін кредитування – від 6 до 60 місяців;
  • власний внесок – не менше 30% від суми кредиту;
  • форма кредиту – строковий кредит/невідновлювальна кредитна лінія;
  • отримання рішення за спрощеним переліком документів.

В рамках Партнерської програми з Ощадбанком – компанія DroneUA безкоштовно визначить необхідні енергонезалежні товари для Вашого бізнесу та запропонує оптимальні параметри енергоефективного обладнання.

Для уточнення деталей програми кредитування залишайте ваш запит у формі, ми обов’язково зв’яжемось з вами.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами