У США зареєстровано перший безпілотник, виготовлений в Україні.

October 03, 2023
У США зареєстровано перший безпілотник, виготовлений в Україні.
   

Дрон PD1900 від компанії Drone.UA був зареєстрований у Мемфісі, штат Теннесі, для некомерційного застосування у сільському господарстві.

Безпілотна система складається з платформи літакового типу, оптичних сенсорів, наземної станції та апаратури керування. Технічні можливості системи дозволяють проводити політ на висоті до 3 км і знаходиться у повітрі до 2-х годин. За 1 виліт платформа сканує до 400 га площі з роздільною здатністю від 1 см/піксель. Як сенсори використовуються як візуальні камери так і мультиспектральні сенсори для застосування в сільському господарстві.

Безпілотники Drone.UA в Україні працюють на понад 1.5 млн гектарів посівних площ. Клієнтами компанії є як найбільші українські агрохолдинги, такі як Кернел, Агропродінвест, Миронівський Хлібопродукт, так і міжнародні корпорації, такі як Bayer, Syngenta, Monsanto та ін.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами