FarmFleet представить Україну у складі національної стартап-делегації на виставці CES 2024 у США

October 27, 2023
FarmFleet представить Україну у складі національної стартап-делегації на виставці CES 2024 у США
   

Інноваційний проект FarmFleet увійшов до складу національної стартап-делегації, що представлять Україну на найбільшій світовій виставці споживчої електроніки, технологій та інновацій - CES 2024 (Consumer Electronics Show 2024) у Лас-Вегасі (США).

CES - це найпотужніша у світі арена для проривних технологій і глобальних інноваторів, місце, де бренди ведуть бізнес, зустрічають нових партнерів і де найгостріші уми галузі виходять на сцену, щоб представити свої останні розробки та найсміливіші ідеї. CES є єдиною виставкою, що демонструє весь технологічний ландшафт на одному заході.

У результаті конкурентного відбору на CES Pitch Day серед більше 20 претендентів FarmFleet зі значним відривом випередив інших учасників і потрапив до 10 стартапів, що отримали шанс стати частиною української делегації на CES 2024.

Так, у січні 2024 року партнерський проект Групи компаній DroneUA - FarmFleet презентує всьому світу власну розробку - спеціалізований онлайн-сервіс, розроблений з метою оптимізації бізнес-процесів всередині швидко зростаючого ринку послуг робототехніки, дронів-обприскувачів і загалом сервісного бізнесу в сільському господарстві.

Поряд із FarmFleet технологічну сцену Лас-Вегасу підкорюватимуть ще 9 команд:

  • CheckEye – AI/ML рішення для масового скринінгу хронічних захворювань та їх ускладнень.
  • Deus Robotics – автоматизує склади за допомогою розумних роботів, підвищуючи ефективність та вирішуючи проблему нестачі робочої сили.
  • FARMHUB – програмний комплекс та спеціальний девайс, метою якого є збільшення надоїв і контроль стану здоровʼя тварин.
  • Faults Locator геолокує пошкодження енергетичної мережі миттєво без участі людини.
  • InVisionaryBox – інтерактивне рішення для підвищення уваги покупця до бренду за домогою гейміфікованих сценаріїв з доповненою реальністю.
  • Jetbeep – рішення для автономних поштоматів. Компанія є постачальником технології, а також оператором власної мережі поштоматів. 
  • MyBro – Е-байк для комерційної доставки.
  • ShinyClub – настільний гаджет поєднаний з сервісом зі штучним інтелектом для поліпшення продуктивності віддалених команд.
  • VersiBionics – біонічний роботизований протез кінцівки руки до передпліччя, для цивільних та військових що втратили кінцівку.

Вітчизняні розробки не лише демонструють розвиток в унісон з найсучаснішими тенденціями - автоматизацією, цифровізацією, розвитком штучного інтелекту, а й продовжують задавати тренди інноваційних технологій міжнародній спільноті.

Довідка:

Організаторами торгової місії є Міністерство цифрової трансформації України разом з Українським фондом стартапів та Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA). Участь української делегації у заході відбудеться завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами