FarmFleet на CES 2024: головне з першого дня

January 10, 2024
FarmFleet на CES 2024: головне з першого дня
   

Команда FarmFleet розпочала участь у найпотужнішій технологічній виставці світу - CES 2024 зустріччю з Гарі Шапіро, головою Consumer Technology Association (CTA). Це організація, що представляє більше 1500 технологічних компаній та є головним організатором виставки Consumer Electronics Show. Представники FarmFleet обговорили із Шапіро досягнення українських технологічних стартапів та їхній внесок у розвиток галузі.

Головна подія дня відбулася на українському стенді в Eureka Park, де FarmFleet разом з іншими стартапами презентував свої розробки перед Шапіро та представниками CTA. Ця зустріч підкреслила не лише потенціал FarmFleet, а й зацікавленість світової громадськості в українському технологічному розвитку. 

Пізніше команда FarmFleet представила Україну на заході Європейської ради інновацій, під час панельної дискусії та нетворкінгу з європейськими дипломатами та представниками техіндустрії країн Євросоюзу. Разом із Генеральним консулом України в Сан-Франциско Дмитром Кушнеруком українські стартапи обговорили перспективи розвитку технологічних кластерів. В свою чергу, посол Бельгії в США Жан-Артюр Режібо підкреслив силу єдності Європи з Україною. 

FarmFleet — не лише учасник виставки, а й важлива частина української стартап-екосистеми. Компанія докладає зусиль для розвитку сільського господарства в Україні через інновації. Відвідувачі CES, представники галузі, медіа та спеціальні гості вже в перший день виставки висловили глибокий інтерес до ініціатив FarmFleet. Це свідчить не лише про потужний потенціал українських стартапів, але й про глобальну зацікавленість в технологічно розвинутому та сталому агросекторі заради забезпечення глобальної продовольчої безпеки. FarmFleet планує і надалі демонструвати свої інноваційні практики не лише в Україні, де була заснована компанія, але й на міжнародному рівні, підтримуючи інновації, ефективність та безпеку в агросекторі та демонструючи трансформаційну силу українського підприємництва на світовій арені.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами