Футуристичний дрон-марафон стане новим українським рекордом

October 03, 2023
Футуристичний дрон-марафон стане новим українським рекордом
   

Форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine за підтримки Drone.UA та Rotor.GP збирається встановити рекорд України! 12 березня у Києві на території НСК «Олімпійський» до участі у марафоні запрошуються всі власники коптерів!

Масове підняття дронів дозволить привернути увагу української громадськості до сфери інновацій.

У деяких дрон асоціюється із зайвими шумовими ефектами. І викликано це, ймовірно, комерційними розробками DJI і 3DR, по-справжньому галасливим є і дрон Amazon. На противагу цьому Королівське товариство захисту птахів Великобританії використовує настільки крихітні пристрої, що звук вітру виявляється гучнішим за роботу їх електродвигунів. Дрони використовують для спостереження за рідкісними видами птахів.

Про більш практичні сфери застосування коптерів йтиметься на конференції InnoTech Ukraine 11 березня. Окрему панель, присвячену можливостям інноваційних технологій у сільському господарстві, виділено на цій події. Крім того, дрони знаходять широке застосування в науці, освіті та сфері розваг.

В Україні аграрну сферу підтримують розробки компанії Drone.UA. Як провідний розробник, компанія впроваджує свої безпілотні технології в аграрну галузь, а також у сфери енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії та топографії. Drone.UA збирає та обробляє дані з 1,5 млн гектарів посівних площ.

Якщо ти щасливий володар коптера, приєднуйся до рекорду та стань частиною нового досягнення у світі безпілотних літальних апаратів. Кожен учасник, чий дрон успішно підніметься у повітря, гарантовано отримає безкоштовний вхідний квиток у демозону InnoTech Ukraine 2016.

Для участі надсилайте заявки на електронну пошту: e.derekleev@smileexpo.com.ua.
Приєднуйтесь до рекорду разом з InnoTech Ukraine 2016!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами