DroneUA відвідала Amsterdam Drone Week: Україна задає стандарти у сфері робототехнічних інновацій

May 06, 2024
DroneUA відвідала Amsterdam Drone Week: Україна задає стандарти у сфері робототехнічних інновацій
   

ГК DroneUA долучилася до Amsterdam Drone Week, де поділилася експертизою в розробці та інтеграції робототехнічних і безпілотних технологій. Захід відбувся в Амстердамі (Нідерланди) наприкінці квітня та зібрав ключових гравців ринку інновацій та науковців з усього світу.

Українські технології, створені протягом останніх років, викликають ажіотаж серед експертів і активне обговорення. Уже зараз український досвід є основоположним для розвитку галузі та інтеграції безпілотних технологій на міжнародній арені. Саме Україна виступає орієнтиром та основним драйвером, який задає стандарти у сфері виробництва безпілотників. Тому для світових виробників безпекових дронів, можливість випробувати свою продукцію в Україні є своєрідним бенчмарком, який демонструє актуальність та життєздатність їхніх розробок.

Сьогодні Україна є не лише найбільшим виробником дронів у світі, але і готується до початку експортної експансії світового ринку робототехніки. Весь світ, затамувавши подих, з нетерпінням чекає на українські інновації, що докорінно змінюють галузь вже зараз.

Зі свого боку ГК DroneUA продовжує активну роботу над розширенням міжнародних партнерств та виходом нові ринки. Участь у Amsterdam Drone Week стала ключовим кроком у цьому напрямку, демонструючи готовність України до глобальної інтеграції та внеску у світову спільноту в галузі передових технологій.

 

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами