DroneUA стала членом Громадської спілки «Дія Сіті. Об'єднання резидентів»

June 06, 2024
DroneUA стала членом Громадської спілки «Дія Сіті. Об'єднання резидентів»
   

Протягом двох років DroneUA функціонує у спеціальному статусі резидента Дія.City - унікального правового й податкового простору для компаній, що працюють у галузях інформаційних технологій і робототехніки. Відтак, завдяки своїй інноваційності, активній позиції та прозорій бізнес-діяльності, DroneUA стала новим членом Громадської спілки «Дія Сіті. Об'єднання резидентів», що є ініціативою чинних резидентів. Створення прозорих та сприятливих умов, за яких буде можливий прогнозований довгостроковий розвиток резидентів Дія.City, багаторівневий захист ІТ-спільноти, побудова двостороннього діалогу між владою і бізнесом, а також обмін досвідом між членами організації - основна мета функціонування спілки.

Нагадаємо, що членство у Дія.City надає компаніям-резидентам:

  • спеціальні знижені податкові умови, що зафіксовані на 25 років;
  • гарантії захисту права на інтелектуальну власність;
  • механізми венчурного інвестування за принципами англійського права;
  • можливість оформлювати співробітників за альтернативними моделями найму, окрім ФОП та за КЗпП.

Вже сьогодні резидентами Дія.City є понад 1000 передових компаній, які щоденною працею сприяють економічній розбудові України.

DroneUA продовжує будувати міцні партнерські відносини з мережею компаній, утворюючи нові зв’язки задля відновлення та розвитку економіки України. Створюючи нові проєкти, DroneUA інтегрує інноваційні рішення в життя українців.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами