Наша сила в нашій єдності: ГК DroneUA підтримала благодійну ініціативу “Кримський фронт”

December 19, 2023
Наша сила в нашій єдності: ГК DroneUA підтримала благодійну ініціативу “Кримський фронт”
   

Група компаній DroneUA долучилася до благодійної ініціативи “Кримський фронт”, що заснована громадськими та духовними лідерами кримськотатарського народу задля гуманітарної допомоги в прифронтових зонах та опікування постраждалих від війни по всій території України. Для колективу DroneUA рішення про започаткування партнерської співпраці має дуже глибоку символічність, що пов'язана із національним корінням Февзі Аметова, співзасновника та керуючого партнера групи компаній.

“Сьогодні як ніколи ми цінуємо наш родовід та історію. Шлях кримськотатарського народу складний і зараз ми маємо бути об'єднані і вірні як нашим традиціям, так і нашій українській державі. Тож підтримка “Кримського фронту” - це ще один крок бути ближчими до рідного Криму. Я особисто гордий бути частиною кримськотатарського народу, жити, розвивати бізнес і робити свій внесок в перемогу України.” - коментує Февзі Аметов.

Ініціатива “Кримський фронт” розпочала свою діяльність з подій 2014 року, однак лише в 2023 році громадські активісти сформували публічне об`єднання представників корінних народів Криму. До засновників увійшли лідери Меджлісу кримськотатарського народу, Духовного управління мусульман Криму, Фонду національного добробуту Криму, Благодійного фонду ASTEM Foundation. Для посилення суспільної представленості кримськотатарської спільноти до партнерства долучилися бізнеси, що мають кримську історію такі як проект “Qirim.media”, мережа ресторанів “Мусафір”, сімейне кафе “Бахчисарай. Смак Криму”, Кримськотатарська кухня “Сheburek.ua” та інші.

«Ми працювали з 2014 року. Але назви тоді ще не було. Події лютого 2022 року змусили нас скоординуватися та активізувати роботу. Зараз у нас на постійній основі діють гуманітарні проєкти з евакуації громадян, допомоги з реабілітацією та лікуванням, забезпеченням продуктами харчування, поставки автомобілів швидкої допомоги та автономних електричних генераторів, і не тільки. Кожен новий партнер ініціативи - це додаткова можливість зробити більше хороших справ і допомогти тим, хто критично цього потребує. Тож раді співпраці з DroneUA і запрошуємо долучитися кожному, хто підтримує спільні цінності”, – зазначив Фелікс Караєв, співкоординатор ініціативи "Кримський фронт".

Зі своєї сторони команда DroneUA висловлює подяку за активну суспільну позицію і той величезний вклад, який робить “Кримський фронт” на шляху до перемоги. Тож далі крокуємо разом для ще більшої кількості добрих справ. Наша сила в нашій єдності.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами