DroneUA протестувала на посівах МХП технологію внесення агродроном XAG P100 Pro

May 08, 2024
DroneUA протестувала на посівах МХП технологію внесення агродроном XAG P100 Pro
   

Плідна співпраця дистриб’юторів сільгосптехніки з провідними агрохолдингами України - це можливість найефективнішого тестування та удосконалення технологій, отримання реального польового досвіду та перевірка задекларованих виробником характеристик.

У рамках багаторічної співпраці з компанією МХП, що бере свій початок з 2015 року, DroneUA здійснила тестування технології ультрамалооб’ємного обприскування найпродуктивнішим агродроном у Європі - XAG P100 Pro - на посівах кукурудзи.

Співпраця DroneUA з МХП, що почалася із проектів щодо оцінки якості посівних робіт, створення карт рельєфу для налаштування і програмування сівалок, знайшла своє продовження в застосуванні інноваційних роботизованих технологій для захисту та живлення культур.

 

У результаті тестування технології ультрамалооб’ємного обприскування в одному з підрозділів МХП, що пройшла в кілька етапів, було виконано фактичне внесення пестицидів на посівах кукурудзи, озимої пшениці та озимого ріпаку загальною площею до 150 га на Київщині.

Агродрон нового покоління XAG P100 Pro продемонстрував точне розпилення препарату, а також високий рівень автоматизації робочого процесу. Модель підтвердила можливість ефективної роботи за підвищеної норми виливу та відпрацювала із середньою продуктивністю на рівні 23,75 га/год, за складної конфігурації поля та наявності перешкод.

 

Відтак, продуктивність внесення агродроном за робочу зміну (10 год) становить близько 250 га, що дозволяє дронам-обприскувачам конкурувати із традиційною колісною технікою та підвищувати технологічність українських агровиробників, не втрачаючи у кількості оброблених гектарів.

Візія бренду XAG, технології якого DroneUA інтегрує у діяльність українських господарств, відповідає цілям сталого розвитку - ресурсоощадний і екологічний підхід до агровиробництва.

Тому DroneUA працює над дедалі активнішою інтеграцією робототехніки XAG у сільськогосподарський сектор України та продовжує співпрацю з провідними гравцями ринку для прискореного масштабування інноваційних технологій, що підвищують прибутковість агробізнесу та економічну стійкість країни.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами