Герої які залишаються за кадром

September 14, 2023
Герої які залишаються за кадром
   

Це історія про Українського солдата Віталія Марківа, якого виправдав суд після безпідставного звинувачення. Сторона захисту навела достатню кількість підтверджень його невинуватості. А Президент Україніи Володимир Зеленський назвав звільнення Віталія перемогою справедливості.

Під час розслідування обставин було створено документальний проект «Не в тому місці, не в той час» В рамках фільму-розслідування знімальна група провела випробування зброї. Тестували гіпотезу сторони обвинувачення про те, що Марків, маючи лише автомат Калашникова, міг поцілити у журналістів із відстані близько двох кілометрів. Українські та італійські експерти з балістики були присутні на полігоні і прокоментували результати випробувань.

За допомогою зйомок з дрона території навколо гори Карачун була створена 3D-мапа рельєфу. Вона настільки детальна, що враховує, на скільки сантиметрів виросли дерева з 2014 року. З цією картою стає зрозуміло, міг Віталій Марків на своїй позиції бачити журналістів, котрі перебували біля залізничного переїзду, чи це було неможливо.

За допомоги Міжнародної команди документального проєкту (Крістіано Тінацці, Ольга Токарюк, Рубен Лагаттолла та Даніло Еліа) стрічка допомогла переломити хід справи Марківа в апеляційному суді Італії.

Ми хочемо подякувати членам команди DroneUA, Кондратенко Тетяні, Ользі Костюк, Надії Усік, Сергію Андушенку, що працювали над створенням 3D-мапи рельєфу та топографічною основою за допомогою дронів. За вашої допомоги, за результатами вашої праці було врятовано життя людини.

Дякуємо вам, та всім причепним до визволення Віталія Марківа.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами