GISTECH•UA 2016 Найновіші технології ГІС та ДЗЗ в Україні

October 03, 2023
GISTECH•UA 2016 Найновіші технології ГІС та ДЗЗ в Україні
   

Drone.UA бере участь у 6-й щорічній Міжнародній конференції «GISTECH•UA 2016 Нові технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

Форум GISTECH.UA-2016 — це місце, де щорічно збираються досвідчені користувачі даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, агробізнесу, представники державних служб у сфері безпеки, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, представники землевпорядних, нафтогазових, картографічних та екологічних організацій, а також інші фахівці, які використовують у своїй професійної роботи геопросторову інформацію.

У рамках GISTECH.UA-2016 будуть представлені виставки обладнання, презентації нових технологій та підходів у геопросторових додатках, обробці геоданих від світових постачальників даних дистанційного зондування (HEXAGON, ERDAS, AIRBUS, EUSI, Deimos Imaging, Leica Geosystems). З доповідями виступатимуть професіонали зі США, Німеччини, Франції, Іспанії.

Також приблизно половина часу Конференції буде присвячена аспектам роботи наших українських компаній, у тому числі Drone.UA, та компанії ТВІС.

Більш подробиць на сайті Конференції:

www.gistech.com.ua

Конференція організована компанією «ТВІС»

Взяти участь у Конференції можна за попередньою оплатою:

  • 250 грн/ос. — під час подання заявки до 24 травня
  • 350 грн/ос. — у день Конференції

Щоб отримати знижку 50% — Вам потрібно зателефонувати до оргкомітету конференції за телефонами, вказаними на сайті www.gistech.com.ua та назвати промокод: DRONE-UA< /p>

Конференція GISTECH•UA 2016 відбудеться 25 травня 2016 року.

Місце проведення: готель «Братислава» (Конгрес-зал), адреса: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 1 (метро Дарниця).

Початок Конференції — 9:30 годин. Початок реєстрації всіх учасників — 8:00 годин.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами