МІСТО ДРОНІВ на «AGRO-2018»

October 02, 2023
МІСТО ДРОНІВ на «AGRO-2018»
   

З 6 по 9 червня 2018 року компанія DroneUA брала участь у XXX Міжнародній виставці «AGRO-2018», яка відбудеться на території ПК «Експоцентр України», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Виставка «Аgro-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України. Ділові заходи відкривають можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Виставка також є унікальною можливістю для діалогу між приватним бізнесом та державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Безпілотні технології для сільського господарства

У рамках виставки компанія DroneUA представила ексклюзивні рішення для аграрного сектору на базі БПЛА, а також продемонструвала ключові платформи. Гостей виставки познайомили із лідерами світового ринку Агроінновацій. Ексклюзивно в Україні презентували унікальний швейцарський продукт для точного цифрового землеробства – PIX4D Fields.

Відвідувачі дізналися про можливості та універсальні рішення для сільського господарства з використанням дронів Parrot Bluegrass та Parrot DISCO-PRO AG.
На стенді DroneUA також було представлено незамінний помічник сучасного фермера AGRAS MG-1S. Перший серійний дрон для внесення засобів захисту рослин. Який дозволяє використовувати інтелектуальну систему планування та управління операціями.

Виставку відвідали тисячі людей: дронами зацікавилися не лише великі аерокомпанії, а й середні та дрібні фермерські господарства. Що не може не свідчити про великий інтерес до безпілотних інноваційних технологій у сільському господарстві України.

Польоти на дронах

Познайомитися з найновішими Агро дронами змогли всі охочі. Відвідувачі виставки дізналися весь найбільший спектр послуг, але головне – навчилися керувати дроном власноруч. Представники компанії DroneUA проводили майстер-класи з управління дроном після успішного проходження курсу, кожен отримав сертифікат пілота дрона.

ДРОН У ПОДАРУНОК: LANDLORD та DRONEUA

Інноваційні технології — must have для успішного ведення бізнесу Агро. Компанія DroneUA – національний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Для того, щоб дрони стали доступними та зрозумілими, компанія DroneUA взяла участь в акції спільно з журналом LANDLORD і у форматі розіграшу подарувала дрон DJI Spark переможцю акції.

Форум агроінновацій 2018

8 червня у рамках «Агро-2018» компанія DroneUA організувала та провела перший міжнародний форум «Agro Innovations Forum 2018». Мета якого – колаборація фахівців з Агро індустрії – провідних експертів з усього світу, техніки та інноваторів. Це тематичний В2В захід, зручний marketplace для агробізнесу, а також майданчик, де зібралися найкращі експерти, топ-менеджери, директори та фахівці Агро компаній, холдингів та фермерських господарств. Вперше ментори інноваційних підприємств із Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділилися власним досвідом упровадження нових технологій у сфері точного землеробства та Digital агробізнесу.

Що дізналися відвідувачі на форумі:

  • успішні кейси на ринку України;
  • Подивилися презентації нових продуктів;
  • Познайомилися з інноваційними проектами у спеціальній демо зоні форуму.
  • Відвідувачам форуму вперше у світі презентували можливості програми обробки даних Pix4D Fields;
  • Ознайомились із інноваційними рішеннями від відомих компаній Parrot, DJI, Taranis, DroneDeploy.

Як пройшов Agro Innovations Forum 2018 можна переглянути за посиланням.


DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, що базуються на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 3100000 га посівних площ України.

DroneUA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення DroneDeploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дистриб'ютор обладнання та промислових рішень компанії DJI.
Фотозвіт DroneUA на AGRO-2018

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами