Кордони України під контролем дронів за участю DroneUA й посольства Великобританії

September 13, 2023
Кордони України під контролем дронів за участю DroneUA й посольства Великобританії
   

Десять нових дронів різних модифікацій від DroneUA відправляються на охорону українського державного кордону.

Сучасна техніка, яка дозволяє вдень і вночі ефективно проводити моніторинг кордонів з повітря, отримана в рамках двостороннього співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби та Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні за підтримки DroneUA.

Фахівці DroneUA також забезпечать навчання персоналу Держприкордонслужби ефективно використовувати отриману техніку.

Дрони оснащені:

  • Оптичною камерою, візуальний сенсор якої дозволяє записувати відео в 4K з максимальним бітрейтом в 100 м / біт
  • Термальною камерою з можливістю отримання тепловізійних даних
  • Удосконаленою системою виявлення перешкод, що складається з 8 оптичних датчиків високого дозволу та 2 інфрачервоних датчиків, розміщених з боків апарату, а також системою DJI AirSense, яка видає миттєві оповіщення про літальні апарати, що знаходяться поблизу, і дозволяє уникнути небезпек у повітрі
  • Корисними навантаженнями – системою сигнального вогню, прожектором і гучномовцем
  • Батареєю з функцією нагріву для роботи в несприятливих погодних умовах, при температурі від -20 градусів Цельсія
  • Ефективними режимами управління – системою OcuSync 2.0, яка підтримує автоматичне перемикання між частотами, що забезпечує більшу стабільність і надійність польоту, а також режимом невидимості для задач, що вимагають непомітного переміщення в нічний час
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами