Happy Global Surveyors' Day 2019! Pix4D&DroneUA

October 02, 2023
Happy Global Surveyors' Day 2019! Pix4D&DroneUA
   

Щоб відсвяткувати це, ми пропонуємо знижку 15% на один рік використання Pix4Dmapper членам визнаних геодезичних асоціацій. Щоб скористатися знижкою, просто заповніть форму за посиланням. //goo.gl/C7cmxb

Поспішайте, ця пропозиція дійсна лише протягом одного тижня, починаючи з сьогоднішнього дня з 09:00 CET 21 березня 2019 року по 08:59 CET 28 березня 2019 року.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами