Хай-тек видалення. Перша віртуальна екскурсія до DroneUA

September 14, 2023
Хай-тек видалення. Перша віртуальна екскурсія до DroneUA
   

Політати на дроні, поспілкуватися з голограмою та пройти VR-практику. Асоціація EASE запустила серію віртуальних екскурсій IT-компаніями для студентів та школярів. Пілотний випуск проекту стартував у DroneUA.

Європейська асоціація програмної інженерії в онлайн-форматі відкриває доступ до офісів найінноваційних компаній України та світу. Не виходячи зі шкільного класу, перебуваючи на лекції чи проходячи практику, тепер можна буде проникнути у свята святих передових технологічних виробництв, нано лабораторій та дослідних центрів штучного інтелекту.

Пілотний проект “онлайн-екскурсії” для студентів Київського національного університету будівництва та архітектури запустили разом із DroneUA.

Як це було?

Учасники перевірили час із Валерієм Яковенком — СЕО DroneUA. Побачили величезну кількість промислових безпілотних платформ, дрони обприскувачі, літаки, роботизовану ферму, пролетіли презентаційною зоною дронів, запустили безпілотник і поставили питання топ-менеджеру.

Комунікація відбувалася за допомогою платформи Zoom і в режимі реального часу Валерій розповідав про життя компанії, технології, роботи, інновації та поділився особистим досвідом, адже для студентів дуже важливо почути цінну інформацію з перших вуст. Найактивніший учасник віртуальної екскурсії отримав запрошення відвідати компанію DroneUA вже у офлайн форматі.
На першій віртуальній екскурсії побувало понад 100 студентів.

Дякуємо EASE за неймовірно крутий експірієнс та ініціативу, а головне, за можливість донести наші погляди та поділиться досвідом. Сподіваємося на те, що все більше натхненних молодих та ідейних фахівців йти до своєї мрії і не бояться знайти сміливість для реалізації найнеймовірніших проектів. Давайте розвивати український ринок технологій та IT разом

Головні цілі проекту EASE — надихнути молоде покоління українців на створення власних революційних рішень, надати можливість поспілкуватись з топ-менеджерами хай-тек компаній. Доповненням до віртуальної екскурсії стануть IT-ранки напередодні нового року для молодшої аудиторії, де продемонструють основи точних наук, ази програмування та багато іншого.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в ініціативі!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами