Ви молодий підприємець, маєте успішний продукт чи проект і не знаєте як вийти на міжнародний ринок – тоді форум How to Export саме для Вас!
Експортувати може кожен – І ми розкажемо як.
28 серпня 2018 о 13:00, America House ми збираємо найуспішніші українські проекти, які змогли перетворити власне хобі у прибутковий бізнес, які з маленького стартапу перетворились у перспективних експортерів і довели що бізнес Made in Ukraine – це можливо і це – круто.
У невимушеній атмосфері ви зможете поспілкуватись face to face з представниками українського бізнесу які з радістю поділяться з вами практичними кейсами – How to Export!
Тематика: Експорт, як створити пілотний проект. Економічний форум для українських підприємців, малого та середнього бізнесу.
Ідея: просування експортних можливостей та можливостей міжнародного співробітництва серед малого та середнього бізнесу.
Увага! Кількість місць обмежена, оскільки участь у заході безкоштовна просимо зареєструватися заздалегідь. Реєстрація за посиланням
https://goo.gl/forms/vRmOHyd2yQmFjCtQ2
Що ви дізнаєтесь:
Ми зосередимось на бізнесі у високотехнологічній галузі та сфері інновацій та технологій . Ми буквально «на пальцях» пояснимо як почати співпрацювати з міжнародним ринком та в різноманітних сферах. На Вас чекає:
- Знайомство з успішними українськими підприємцями, які підкорили міжнародний ринок;
- Дізнаєтесь як створити пілотний проект щоб заявити про себе на міжнародній арені;
- Практичні кейси стратегії «на експорт»;
- Ознайомимо з проблеми, які виникають у експортерів-початківців та підкажемо лайфхаки як із ними боротись;
- Разом побудуємо стратегію : від створення «пілота» до експорту.
Наші спікери :
Геннадій Шестак, UGEARS — «Ukrainian Gears» молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Розробляють та виробляють унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Компанія заснована влітку 2014 року. У 2015 році відкрила кампанію зі зборів коштів на сайті Kickstarter, де проект зібрав понад $400 тис. при необхідних 20 тис. Нині конструктори Ugears експортують в Європі та Північній Америці. А цього року компанія підписала контракт з Disney, і вже з листопаді цього року українські конструктори будуть продаватись в 700-та фірмових магазинах Disney.
Сергій Денисенко, DelFast – українська компанія, що розробила надпотужний електровелосипед із запасом ходу в 380 кілометрів, а це на 30 кілометрів більше, аніж електрокар «Tesla». Компанія Delfast розпочала роботу ще в 2014 році як сервіс кур’єрської доставки невеликих вантажів. Цього року вона запустила кампанію на Kickstarter для збору коштів на випуск власних електробайків. Головна особливість байків Delfast – запас ходу в 380 км. Delfast домоглася значних успіхів: електробайк зібрав $ 165000, а також отримав згадки в західних ЗМІ, серед яких TechInsider, Mashable і Yahoo. Нині компанія активний експортер електробайків власного виробництва за кордон.
Валерій Яковенко, DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія веде діяльність в аграрній сфері, енергетиці та нафтогазовій промисловості, а також у геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, отримуваних за допомогою безпілотників. Безпілотники DroneUA використовуються на більш ніж 3,1 млн. гектарів посівних площ України та за кордоном.
Олександр Нестеренко, ARTKB — компанія, яка спеціалізуємося на розробці споживчої електроніки, побутової техніки, носяться пристроїв, товарів для будинку, бездротових девайсів, гаджетів і найпростіших побутових виробів. Працюють з найвідомішими стартапами і компаніями з Європи, Америки та Азії.
Олег Маленков ,Concepter прославились на весь світ, адже створила спалах iBlazr і iBlazr 2. Це перший український гаджет, який потрапив на полиці фірмових магазинів Apple і тепер доступний більш ніж в сотні центрів продажів у Великобританії, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах та інших країнах.
Детальна інформація про подію:
28 серпня ( вівторок) 2018, America House (вул. Пимоненка, 6 )
Початок реєстрації: 12:30
Завершення заходу: 16.00
Вхід виключно за попередньою реєстрацією, з собою обов’язково мати паспорт.
Організатори заходу
Компанія DroneUA, провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. За підтримки AmericaHouse
Партнери заходу
- America House Kyiv;
- Open World, Leadership Center;
- Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
- Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.