Як стати експортером

October 02, 2023
Як стати експортером
   

Ви молодий підприємець, маєте успішний продукт чи проект і не знаєте як вийти на міжнародний ринок – тоді форум How to Export саме для Вас!

Експортувати може кожен – І ми розкажемо як.

28 серпня 2018 о 13:00, America House ми збираємо найуспішніші українські проекти, які змогли перетворити власне хобі у прибутковий бізнес, які з маленького стартапу перетворились у перспективних експортерів і довели що бізнес Made in Ukraine – це можливо і це – круто.

У невимушеній атмосфері ви зможете поспілкуватись face to face з представниками українського бізнесу які з радістю поділяться з вами практичними кейсами – How to Export!

Тематика: Експорт, як створити пілотний проект. Економічний форум для українських підприємців, малого та середнього бізнесу.

Ідея: просування експортних можливостей та можливостей міжнародного співробітництва серед малого та середнього бізнесу.

Увага! Кількість місць обмежена, оскільки участь у заході безкоштовна просимо зареєструватися заздалегідь. Реєстрація за посиланням

https://goo.gl/forms/vRmOHyd2yQmFjCtQ2 

Що ви дізнаєтесь:

Ми зосередимось на бізнесі у високотехнологічній галузі та сфері інновацій та технологій . Ми буквально «на пальцях» пояснимо як почати співпрацювати з міжнародним ринком та в різноманітних сферах. На Вас чекає:

  • Знайомство з успішними українськими підприємцями, які підкорили міжнародний ринок;
  • Дізнаєтесь як створити пілотний проект щоб заявити про себе на міжнародній арені;
  • Практичні кейси стратегії «на експорт»;
  • Ознайомимо з проблеми, які виникають у експортерів-початківців та підкажемо лайфхаки як із ними боротись;
  • Разом побудуємо стратегію : від створення «пілота» до експорту.

Наші спікери :

Геннадій Шестак, UGEARS — «Ukrainian Gears» молода українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Розробляють та виробляють унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Компанія заснована влітку 2014 року. У 2015 році відкрила кампанію зі зборів коштів на сайті Kickstarter, де проект зібрав понад $400 тис. при необхідних 20 тис. Нині конструктори Ugears експортують в Європі та Північній Америці. А цього року компанія підписала контракт з Disney, і вже з листопаді цього року українські конструктори будуть продаватись в 700-та фірмових магазинах Disney.

Сергій Денисенко, DelFast – українська компанія, що розробила надпотужний електровелосипед із запасом ходу в 380 кілометрів, а це на 30 кілометрів більше, аніж електрокар «Tesla». Компанія Delfast розпочала роботу ще в 2014 році як сервіс кур’єрської доставки невеликих вантажів. Цього року вона запустила кампанію на Kickstarter для збору коштів на випуск власних електробайків. Головна особливість байків Delfast – запас ходу в 380 км. Delfast домоглася значних успіхів: електробайк зібрав $ 165000, а також отримав згадки в західних ЗМІ, серед яких TechInsider, Mashable і Yahoo. Нині компанія активний експортер електробайків власного виробництва за кордон.

Валерій Яковенко, DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. Компанія веде діяльність в аграрній сфері, енергетиці та нафтогазовій промисловості, а також у геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, отримуваних за допомогою безпілотників. Безпілотники DroneUA використовуються на більш ніж 3,1 млн. гектарів посівних площ України та за кордоном.

Олександр Нестеренко, ARTKB — компанія, яка спеціалізуємося на розробці споживчої електроніки, побутової техніки, носяться пристроїв, товарів для будинку, бездротових девайсів, гаджетів і найпростіших побутових виробів. Працюють з найвідомішими стартапами і компаніями з Європи, Америки та Азії.

Олег Маленков ,Concepter прославились на весь світ, адже створила спалах iBlazr і iBlazr 2. Це перший український гаджет, який потрапив на полиці фірмових магазинів Apple і тепер доступний більш ніж в сотні центрів продажів у Великобританії, Німеччині, Швейцарії, Нідерландах та інших країнах.

Детальна інформація про подію:

28 серпня ( вівторок) 2018, America House (вул. Пимоненка, 6 )

Початок реєстрації: 12:30

Завершення заходу: 16.00

Вхід виключно за попередньою реєстрацією, з собою обов’язково мати паспорт.

Організатори заходу

Компанія DroneUA, провідний інтегратор безпілотних технологій в Україні. За підтримки AmericaHouse 

Партнери заходу

  • America House Kyiv;
  • Open World, Leadership Center;
  • Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами