ІнтерАгро Комплекс 2015

October 03, 2023
ІнтерАгро Комплекс 2015
   

27-29 жовтня Drone.UA бере участь у міжнародній виставці InterAGRO, яка відбудеться на території виставкового центру КиївЕкспоПлаза.

У рамках заходу будуть представлені сучасні розробки аграрної робототехніки від Drone.UA.

28 та 29-го жовтня проводитиметься тест-драйв аграрних дронів, де кожен охочий зможе спробувати себе в ролі оператора дрону.

Серед усіх відвідувачів стенду Drone.UA буде проведено розіграш безкоштовної демонстрації безпілотної техніки на полях переможця.

Деталі на https://complex.interagro.in.ua/ru 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами