Результати InterGeo 2016 від Drone.UA

October 03, 2023
Результати InterGeo 2016 від Drone.UA
   

Компанія Drone.UA повернулася з найбільшої світової профільної виставки в галузі геодезії, геоінформатики та землеустрою – InterGeo 2016. Ця подія понад 20 років збирає під одним дахом усіх основних постачальників та користувачів геодезичної та навігаційної продукції.

На зустрічах з ключовими партнерами компанія Drone.UA продемонструвала свої останні розробки в галузі безпілотних технологій, програмного забезпечення, обробки даних та поділилася досвідом впровадження власних технологій на двох мільйонах гектарів української землі, що є унікальним показником у світі.

>

Співробітники компанії UAV.tools, спільного підприємства Drone.UA, поділилися своїми напрацюваннями з колегами в галузі інспектування та обробки даних за більш ніж 200 об'єктами гірничодобувного профілю на території Європейського Союзу.

Цього року цілий павільйон зайняли важкі платформи від таких виробників, як Quantum system, Dji, Italdron, Terra Drone, Smartplanes, Sensefly, Sirius та ін., які виконують різні завдання у сільському господарстві, геодезії, топографії тощо.

Цікавий продукт представила компанія Quantum System — Quantum TRON. Це безпілотний літак для професіоналів, з функцією вертикального зльоту та посадки. Під час виконання польотного завдання цей дрон летить як літак. Ці функції реалізовані за допомогою керування вектором тяги маршових двигунів.

Партнери Drone.UA, компанія Pix4D, презентували кілька нових продуктів, перший з яких – ndash; обробка даних клієнтів за допомогою хмарних технологій. Аграрію більше немає необхідності мати у себе в штаті спеціаліста та потужний комп'ютер для обробки зображень. Достатньо мати обліковий запис Pix4D, придбавши ліцензію, і вихід в інтернет. Дрон або літак здійснює політ, згідно з польотним завданням, підвантажує знімки та базову інформацію (індекси NDVI) в хмару, де програмне забезпечення та фахівці Pix4D зшивають знімки в готовий продукт.

Другий продукт — система моніторингу будівництва BIM (Building Information Management), яка дозволяє підвантажувати дані із щоденних обльотів з будівельного майданчика. У топ-менеджменту відпадає необхідність бути щоденно на майданчику, а замовник та спеціалісти підрядника можуть бачити процес будівництва у вигляді щоденного зрізу даних на ортофотоплані. Завдяки цьому забезпечується контроль переміщення техніки, робочої сили, використання матеріалів, швидкість будівництва на окремих ділянках та відповідність цих даних графіку будівельних робіт, проектної документації, кресленням.

Крім того, система передбачає використовувати як інструмент для зйомки з висоти не тільки дрони, а й звичайні крани. Щоранку перед початком роботи кран проводить «огляд майданчика» за певним, зашитому на його пам'ять, маршрутом руху.

З огляду на той факт, що в бюджеті будівництва близько 15% закладено на contingency (непередбачені обставини), економія при використанні системи BIM для моніторингу та оперативного управління очевидна.

Якщо порівнювати з торішньою виставкою, де дронами та безпілотними технологіями, було зайнято пів павільйону, то цього року вистава цього напряму зросла втричі! Більшу частину зайняли важкі платформи, програмне забезпечення для обробки даних, від таких компаній як Satlab, Pix4D, технології лазерного сканування (LiDAR) від компанії YellowScan, камери та сенсори, технології 3D моделювання indoor (NavVis – створення панорам інтер'єрів та приміщень) та outdoor (SatLab – моделювання місцевості за прикладом Google Street View), хмарні технології для аналізу та обробки даних.

Тенденції: виробники та споживачі йдуть «у точність», використовуючи RTK сигнал, який дозволяє робити вимірювання з точністю до кількох сантиметрів.

У рамках виставки пройшла панельна дискусія за підтримки Intel, на якій обговорили питання застосування дронів у промисловості та сільському господарстві, впровадження хмарних технологій у процеси бізнесу, а також – перспективи розвитку галузі на 2017 рік.

Резюме: InterGeo 2016 – виставка, що дає поштовх виробникам та бізнесу впроваджувати нові технології, обмінюватися досвідом, і однозначно, це найкраще місце, щоб показати себе!

Це чергова успішна організація української делегації від  System Solutions

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами