Drone.UA на IoT Conf UA

October 03, 2023
Drone.UA на IoT Conf UA
   

Drone.UA є однією з найвідоміших компаній IoT ринку України, і саме тому ми розповімо про наш успіх у рамках агропанелі IoT Conf UA.

Програма третьої конференції IoT Conf UA настільки насичена, що багатьом було важко визначитися з вибором «на які ж доповіді потрібно потрапити будь-що?»
Саме тому ми розбили доповіді на 7 основних напрямків. Тепер вам досить просто вибрати, який із напрямків цікавить вас найбільше:

1. IoT Development;
2. Connectivity;
3. Smart Home;
4. IoT Tools;
5. Останні Тренди;
6. Останні Розробки;
7. Агро.

Ще не всі теми доповідей озвучені, стежте за новинами на сторінці Facebook, щоб дізнаватися все вчасно!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами