Обговорення розвитку ІТ в аграрному секторі

October 03, 2023
Обговорення розвитку ІТ в аграрному секторі
   

27 листопада о 17:00 у I корпусі КНЕУ розпочнеться відкрита зустріч для обговорення розвитку ІТ-технологій в аграрному секторі. Участь у заході візьмуть заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, директор Департаменту продовольства Дмитро Шульмейстер.

Захід проводиться з ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою обговорення критичних галузей аграрного сектору для подальшого вирішення на Всеукраїнському хакатоні аграрних інновацій.

Представники компанії Drone.UA беруть участь у публічному обговоренні з доповіддю «Економічна ефективність використання дронів у сільському господарстві»

Організатором заходу є Асоціація AgTech Ukraine, партнерами заходу — Київська школа економіки та Київський національний економічний університет.

Відкрито реєстрацію на захід — https://goo.gl/forms/bj0tVtECcO.

Місце проведення: м. Київ, Проспект Перемоги, 54/1, конференц-зал (та корпус Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана).

Програма заходу додається.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами