IT-corner на «ІнтерАГРО 2018»

October 02, 2023
IT-corner на «ІнтерАГРО 2018»
   

30 жовтня – 1 листопада в рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО 2018» ми створюємо перший масштабний осередок ІТ-інновацій в Україні.

Організатори проекту: DroneUA за підтримки міжнародної виставки «ІнтерАГРО».

Ми хочемо, щоб найсучасніші технології були ближчими до аграріїв вже сьогодні.

Саме тому запрошуємо сучасних, креативних та ідейних інноваторів долучитися до нас!

Якщо у Вас є цікавий, ексклюзивний проект чи продукт, без якого сучасному аграрію важко уявити ведення власного бізнесу – Вам до нас.

Мета: створення єдиного мультимедійного осередку агроінновацій, в якому об`єднаються провідні українські розробники та інноватори.

Ідея: продемонструвати сучасним аграріям, що використання цифрових технологій, для України – це вже “сьогодні і зараз”. Це ефективно і mast have для кожного, хто йде в ногу з часом і хоче успішно розвивати свій бізнес.

Для гостей виставки ми готуємо:

  • Успішні кейси на ринку України;
  • Презентація нових продуктів;
  • Знайомство з інноваційними проектами в спеціальній демо зоні форуму;
  • Інноваційні рішення в агросфері від відомих компаній Parrot, DJI, DroneDeploy і багатьох інших.

Ми запрошуємо стати учасником ITcorner:

  • Фахівців і представників Агро компаній, які зацікавлені в ефективному розвитку сучасного українського бізнесу;
  • Інноваторів, авторів ідей для проектів в аграрній сфері;
  • Експертів із технологій Агробезпеки, фахівців з обробки даних, технологій точного землеробства, розробників.

Для того щоб долучитись необхідно заповнити заявку тут:

https://goo.gl/forms/q87bX45AW2Yh4mcZ2

Організатори обовязково з Вами зв’яжуться!

До зустрічі на «ІнтерАГРО» 30 жовтня -1 листопада 2018

DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазової промисловості, а також у сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка і впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 3100000 гектарів посівних площ України.

Міжнародна виставка «ІнтерАГРО» — це масштабний комунікаційний майданчик, де представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія. В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується відповідно до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами