Ізраїльські agritech інновації їдуть в Україну

October 02, 2023
Ізраїльські agritech інновації їдуть в Україну
   

26 червня 2018 року на зустрічі Find your agritech. Israel у Києві буде представлено найцікавіші для української агрогалузі ізраїльські стартапи, і агрокомпанії зможуть знайти рішення для потреб свого бізнесу. Захід організований платформою Agrohub за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні та Агроскоп Інтернешнл.

На зустріч запрошені ізраїльські стартапи Taranis, Sensilize, CropX, Netafim та ADAMA, чиї рішення перевірені на практиці та успішно впроваджуються.

Також на Find your agritech. Israel пройдуть виступи таких ізраїльських та українських експертів

Ольга Трофімцева, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції;

Єлизавета Соловйова, Глава торгово-економічної місії Держави Ізраїль в Україні;

Петро Мельник, виконавчий директор Agricom Group;

Юлія Порошенко, засновник Agrohub, співзасновник Radar Tech;

Кирило Криволап, асоційований партнер CIVITTA, партнер Agrohub.

Учасників заходу чекає виступ глобального директора з інновацій Інституту Адізеса Др. Ніра Бен Лаві. Він уперше виступить в Україні та розповість про методологію Системних Інновацій. “Інновації — це абстрактне поняття. Їхню ефективність можна виміряти. Для цього існує один єдиний критерій —  повернення інвестицій. Тому я б радив 75% результатів корпоративних інновацій спрямовувати на підвищення продуктивності та оптимізацію витрат, і лише 25% — на розробку нових продуктів, послуг, рішень ”, — такий підхід Др. Ніра Бен Лаві.

На завершення пройде 5 коротких зустрічей для кожного стартапу у форматі спід-дейтингу.

Захід буде першим із циклу Find your agritech, які Agrohub планує провести з різними країнами.

Дата: 26 червня 2018 15:00-20:30
Місце: UNIT.City, вул.Дорогожицька, 3
Вартість участі у заході: 300 гривень
Купити квиток можна за посиланням : https://goo.gl/sHf5q4.

Щоб потрапити на подію, необхідно зареєструватися та взяти з собою документ, що засвідчує особу.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами