Як пройшов Форум інноваційних виробництв?

September 13, 2023
Як пройшов Форум інноваційних виробництв?
   

DroneUA стала учасником Форуму інноваційних виробництв, що відбувся 17 червня в Індустріальному парку «Біла Церква».

Фахівці компанії познайомили учасників заходу з першим в Україні агродроном, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год безпосередньо під час роботи на українських полях XAG XP2020. Еталонне рішення для сільського господарства від XAG та DroneUA привернуло увагу багатьох українських підприємців-виробників.

Форум зібрав більше тисячі бізнесменів, управлінців та високопосадовців, серед яких заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка, і засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький. Разом вони обговорювали шляхи збільшення виробництва на території України й визначали вектори подальшого розвитку національної економіки.

Програма Форуму була досить насиченою, у її рамках розглянулися наступні теми:

  • Промислова стратегія України і сучасні виклики.
  • Індустріальні парки як драйвери економічного росту.
  • Інвестиції у виробництво: перспективи, умови, ризики.
  • Діджиталізація виробництв.
  • Made in Ukraine на глобальних ринках.
  • Ефективне виробництво.
  • Нові бізнес-стратегії в новій економіці.
Дрон-обприскувач XAG XP2020 Дрон Phantom 4 RTK Консультація експерта
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами