Як вийти переможцем із кризи? Вебінар за участю DroneUA

September 26, 2023
Як вийти переможцем із кризи? Вебінар за участю DroneUA
   

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь в онлайн вебінарі від Союзу українських підприємців за участю DroneUA на тему “Фактор стійкості : Як вийти переможцем із кризи?”*

З моменту початку епідемії, пройшло багато онлайн подій, інтерв'ю та дискусій у яких українські підприємці переважно великого бізнесу ділилися своїми переживаннями, реакцією та перетвореннями у період карантину. Однак ці поради іноді важко застосувати на практиці малого та середнього бізнесу.

Вирішено було направити вектор обговорення на представників саме малого та середнього бізнесу та почути відповідь на невідкладний пул питань:

Як трансформувався їхній бізнес? Що відбувається під час (пост) карантину? Що чекає на українського підприємця в найближчі місяці і які дії потрібно зробити вже сьогодні, щоб продовжувати зростати і розвиватися в умовах світової кризи?

Спікери:

Владислав Савченко (Vladyslav Savchenko) — засновник Foodex24 / PowerCode
Максим Рогожин (Maksym Rogozhyn) — директор AGT Plus
Valerii Iakovenko — засновник Drone.ua
Сергій Панченко — генеральний директор та засновник «Міністерство дверей»

Модератор:

Katerina Zasoukha — директор агентства з управління репутацією «Ефективні комунікації»

Формат заходу: дискусія

Дата: 23 липня

Місце: Zoom

Час: 19:00

*Захід проходитиме на онлайн платформі Zoom. Після реєстрації вам прийде посилання на трансляцію.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами