Кіберпонеділок від Pix4D та DroneUA

October 03, 2023
Кіберпонеділок від Pix4D та DroneUA
   

DroneUA, офіційний дистриб'ютор Pix4D у країнах Східної Європи повідомляють про початок сезону знижок на програмні продукти Pix4D
У програмі беруть участь довічні версії продуктів Pix4D AG, Pix4D Mapper PRO, Pix4D BIM. Ознайомтеся з акційними цінами у переліку нижче:

Для участі в акції необхідно виконати покупку програм у понеділок, 27.11.2017. Пропозиція дійсна тільки 1 день.

Pix4Dmapper Professional Безстрокова ліцензія на 2 пристрої — стара ціна 6500 EUR , нова ціна 4499 EUR, знижка 2001 EUR.

Pix4Dmapper Professional Безстрокова ліцензія на 1 пристрій— стара ціна 3990 EUR , нова ціна 2999 EUR, знижка 991 EUR.

Pix4Dbim Безстрокова ліцензія на 1 пристрій— стара ціна 7900 EUR, нова ціна 5599 EUR, знижка 2301 EUR.

Pix4Dag Безстрокова ліцензія на 1 пристрій— стара ціна 2890 EUR, нова ціна 2099 EUR, знижка 791 EUR.

Знижки та пропозиції не поширюються на ліцензії, що видаються на місяць або рік.

Почніть заощаджувати вже сьогодні!

Для уточнення деталей зв'яжіться з голими фахівцями, щоб вибрати найбільш підходящий для вас продукт. >

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами