Конференція Black Sea Summit

October 03, 2023
Конференція Black Sea Summit
   

Drone.UA бере участь в одній з найбільш морських міжнародних IT-конференцій з технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016 відбудеться в Одесі 9-10 вересня. Основні цілі конференції — зібрати в одному місці інноваторів та IT-підприємців для нетворкінгу та ефективної співпраці, залучити міжнародний досвід розвитку та формування інноваційного середовища, показати можливості технологічної індустрії Одеси та України, а також підтримати плідну співпрацю з міжнародними фондами, акселераторами та бізнес-інкубаторами. >

3 тематичні потоки

  • Inspire Stage. 9 надихаючих історій та основні тренди у розвитку інноваційної екосистеми, про тенденції у сучасному технологічному світі. Агротех, енергоефективність, біотехнології, біохакери та самокеровані автомобілі — майбутнє близько.
  • Innovate Stage. Присвячується змінам у світі нових технологій та розробок для таких сфер як пристрої, що носяться, Інтернет Речів. Цього року ми також зачепимо теми агтех та VR.
  • Grow Stage. Пройде під знаком нових ідей, інноваційного підприємництва та нових можливостей. 5 лайфхаків від практикової.

Спікери:

Рохан Гупта (Tesla Motors), Марк Тюррел (CEO Orcasci, YGL, World Economic Forum), Рубен Ньювенхюйс (СEO, StartupAmsterdam, StartupDelta< /a>, CodeUur; Dutchbasecamp) , Патрік Крамер (Biohacker, засновник Digiwell), Адріан Піка (засновник 150sec, ментор Startupbootcamp, продуктолог, Telenav), Максим Бахматов (генеральний директор ВДНГ, співзасновник технологічного кластеру ВДНГ, засновник IT Development Company UGE GmbH), Костянтин Шишкін (Founder/CEO/CTO InFansCube ), Валерій Яковенко (співзасновник компанії Drone.UA).

2 експо-зони | 1000 учасників | 30+ доповідачів міжнародного рівня

У рамках конференції відбудуться

9 вересня — Фінал міжнародного конкурсу сleantech стартапів ClimateLaunchPad у партнерстві з greencubator, Networking Pre-Party

10 вересня — конференція, Startup Competition, SeedStars Odessa

Реєстрація та подробиці: https://blacksea-it.com

Хочете презентувати свій проект перед найкращими фондами та програмами Європи? Реєструйте свій проект на StartUp Competition: https://bit.ly/28SpHwK

Організатори конференції:

SPREAD, WEF/Global Shapers Odessa , MarkEd, Hillel IT School , Netocrat Communications

Спонсори конференції:

Odessa City Council, Looksery , Microsoft, HYS Enterpise< /a>, Lohika, Unit-Is >,

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами