LifeHackDay 2016 - Деталі.

October 03, 2023
LifeHackDay 2016 - Деталі.
   

Дорогі друзі!

30 липня відбудеться LifeHackDay 2016 — Odessa. Це масштабна подія у світі української стартап-індустрії, яка дає можливість інвесторам та стартап-проектам познайомитись один з одним.

Учасників чекають майстер-класи та лекції від провідних підприємців та інвесторів України.

Серед спікерів заходу: Денис Довгополий (President у GrowthUP), Олександр Борняков (CEO у Vertamedia), Іван Примаченко (Co-founder Prometheus), Ярослав Максимович (Founder & CEO у FISON — банк стартапів).

У рамках конференції також пройде STARTUP PITCHING SESSION. Тут стартапи зможуть презентувати свій проект успішним підприємцям та інвесторам. Це реальний шанс завести корисні контакти, залучити інвестиції, знайти клієнтів та отримати зворотній зв'язок про свій проект. Для участі у пітчингу необхідно подати заявку (https://goo.gl/DdXG3z). Учасники цієї сесії отримують 50% знижку на квиток.

А для тих, хто придбав VIP квитки, буде проведено бізнес-сніданок з Антоном Карпенком (технічний директор Happy Farm, консультант з питань бізнесу, технологій, маркетингу), Денисом Довгополим (Investor, enterpreneur, advisory, Ukrainian VC and Enterpreneurship ecosystem builder ) та іншими не менш іменитими гостями. Придбати квитки: https://2event.com/ru/events/703903

LifeHackDay 2016 — Odessa організовано акселератором FeelGoodLabs, бізнес-інкубатором Innovation BOX. Місце проведення – простір IQspace.

Партнери події: IQSpace, BlackSeaSummit, BTL Ukraine, Recenzant, Асоціація IT Ukraine, StartUp Network, Start IT, GrowthUP, RIA, BrainBasket, BlackSeaSummit, Hillel, RIA, Brain Basket, Hot Work, UAngel, JavaDay, Geeks /p>

Встигніть придбати квитки за посиланням: https://2event.com/ua/events/703903.

>
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами