LifeHackDay 2016 - Odessa

October 03, 2023
LifeHackDay 2016 - Odessa
   

Drone.UA бере участь у конференціїDroneUA і дрони змінюють наше життя і із задоволенням відповімо на питання всіх підприємців-початківців. LifeHackDay Ukraine — це подія для технологічних стартапів, успішних підприємців, інвесторів, розробників, цифрових медіа та всіх, хто так чи інакше пов'язаний із IT-галузою. LifeHackDay 2016 присвячений розвитку високотехнологічного та інноваційного бізнесу, спікерами виступлять успішні IT-підприємці та інвестори, а участь може взяти будь-хто. Стартапи отримають не тільки нову інформацію та корисні практичні знання, а й можливість познайомитися з інвесторами, заявивши про себе. Мета заходу — розвиток галузі технологічних стартапів, за допомогою дійсно практичної, насиченої та цікавої програми. Захід організовується акселератором FeelGoodLabs Startup і бізнес-інкубатором Innovation Box

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами