Майстер клас Digital Farming-еволюція технологій аналізу ґрунту

September 28, 2023
Майстер клас Digital Farming-еволюція технологій аналізу ґрунту
   

Ми раді вітати колег на першому майстер-класі з технологій аналізу ґрунтів із циклу лекцій «Digital Farming», який відбудеться 9го жовтня у Києві.

Хімічний аналіз ґрунтів все частіше стає для аграріїв необхідністю, а для господарств із ухилом на точне землеробство взагалі є обов'язковим елементом аналітики. Однак головними проблемами традиційного методу аналізу є повільність, значний вплив людського фактора та дорожнеча. Ми маємо вирішення цієї ситуації.

Використання сучасних інструментів для сканування ґрунтів дозволяє швидко та точно оцінити ситуацію в полі, не вдаючись до послуг класичних лабораторій.

Кожен відвідувач майстер-класу отримає практичний досвід роботи з інноваційним інструментарієм діагностики ґрунтів, а також стане володарем сертифікату Agrocares для підтвердження отриманих знань.

https://forms.gle/qg1afAx4XY2BeEq26

0" marginheight="0">Loading…
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами