Mavic 2, відповіді на ваші запитання

October 02, 2023
Mavic 2, відповіді на ваші запитання
   

Сьогодні, 23.08.2018 світовий лідер у сфері дронобудування, компанія DJI, порадувала своїх фанатів виходом нової серії дронів Mavic 2, ми постаралися відзначити на питання, що найчастіше виникають у даній публікації, самі дрони ви можете замовити у нас за цим посиланням: https: / /drone.ua/dji/mavic-2/

Поширені запитання:

Яка ціна новинок, Mavic 2 Pro та Mavic 2 Zoom?

В Україні вартість нових дронів становить _____гривен для Mavic 2 Pro та ______для Mavic 2 Zoom

Коли очікується постачання обладнання на територію України?

Дрони вже відвантажуються із заводу, і перші дрони ми очікуємо на початку вересня

У чому полягають головні відмінності між Mavic  2 Pro  та Mavic  2 Zoom ?

Єдина відмінність між моделями – камери. Тим не менш, їх можна замінити: придбайте послугу із заміни камери та відправте дрон до авторизованого сервісного центру Drone.UA, для виконання операції.

Чим Mavic 2 краще Mavic Pro?

У Mavic 2 покращено практично всі аспекти: камера, передача відеосигналу, польотний час, швидкість, рівень шуму, виявлення перешкод у кількох напрямках, інтелектуальні функції та унікальна функція Hyperlapse (гіперлапс).

Чи можна підключити Mavic 2 до очок DJI Goggles?

Mavic 2 підтримує версію 01.04.0500 (і вище) очок DJI Goggles та версію 01.00.0600 (і вище) очок DJI Goggles RE. Будь ласка, врахуйте, що окуляри DJI Goggles підтримують лише частоту 2,4 ГГц, а модель DJI Goggles RE працює як на частоті 2,4, так і на частоті 5,8 ГГц, що спрощує процес підключення.

Чи є Mavic 2 водонепроникним?

Ні.

У чому полягають основні переваги камер на моделях Mavic 2 Pro та Mavic 2 Zoom?

Mavic 2 Pro обладнано новою камерою Hasselblad L1D-20C. Зона активної роботи нової 1-дюймової матриці CMOS у чотири рази перевищує показники Mavic Pro. Велика матриця забезпечує кращу якість при слабкому освітленні за рахунок більш широкого діапазону ISO. Максимальний показник ISO було підвищено з 3200 до 12800.

Головним завданням Mavic 2 Zoom є динамічна перспектива. На апарат встановлена 1/2,3-дюймова матриця з роздільною здатністю 12 мегапікселів, оснащена чотирикратним зумом, включаючи двократний оптичний зум (24 мм - 48 мм), для зйомки ще більш креативних кадрів з повітря.

Чому розробку камери L1D-20c для Mavic 2 Pro було довірено Hasselblad?

DJI та Hasselblad працювали над камерою L1D-20c протягом двох років, експериментуючи з чіткістю об'єктива, модулем обробки зображень та оптимізацією візуальних ефектів, щоб розробити камеру з якісними характеристиками Hasselblad, яка буде досить мала для встановлення на нову модель Mavic 2 Pro. Камера L1D-20c також оснащена унікальною фірмовою технологією Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS), що дозволяє користувачам робити чудові знімки з повітря з роздільною здатністю 20 мегапікселів і приголомшливими кольорами.

Які переваги має Mavic 2 Pro при записі відео?

Дрон Mavic 2 Pro здатний записувати 10-бітні відео Dlog-M і HDR 3840×2160 як 4K зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Яка фокусна відстань моделі Mavic 2 Zoom?

Камера Mavic 2 з оптичним зумом 24–48 мм підтримує зйомку відео 1080p із чотирикратним збільшенням без втрат.

Чи можна повертати камеру Mavic 2 під кутом 75° зліва направо за допомогою пульта?

Ні. Але ви можете робити це в режимі керування рухом голови з очками DJI Goggles.

Чому Mavic 2 не може знімати вертикально, як це робить Mavic Pro?

Конструкція стабілізатора Mavic 2 відрізняється більшою жорсткістю, тому його неможливо повністю повернути на 90° для вертикальної зйомки. Однак ви можете вибрати вертикальний режим під час зйомки панорами, щоб згенерувати вертикально орієнтований знімок.

Чому функція Dlog-M є лише на Mavic 2 Pro?

Функція Dlog-M доступна тільки на Mavic 2 Pro, оскільки ця версія була розроблена для того, щоб надати професійним фотографам можливість розширеного коригування кольору.

З іншого боку, у Mavic 2 Zoom є функція D-Cinelike, що спрощує корекцію кольору. Як і Dlog-M, функція D-Cinelike зберігає більше яскравості та кольору в порівнянні з іншими колірними профілями, що дозволяє зробити більше операцій з обробки зображення.

Чи може Mavic 2 фотографувати під час запису відео?

Ні.

У чому різниця між режимами Full FOV і HQ у роздільній здатності 4K Mavic 2?

Full FOV отримує кадр роздільною здатністю 4К, знятий з матриці 5.7K, HQ вирізає зображення по центру кадру - хоча якість зображення зберігається, поле зображення звужується. Кут огляду при Full FOV становить 75 °, а при HQ - 55 °. Вибір повинен виконуватися залежно від переваг у зйомці.

Чи можна відрегулювати фокусну відстань для транстрави на Mavic 2 Zoom?

Ні.

Як зберегти оригінальні фото під час зйомки відео в режимі Hyperlapse?

Перейдіть до налаштувань камери та натисніть кнопку Save Original (Зберегти оригінал). Оригінальні зображення, отримані з Hyperlapse, можуть бути збережені у форматі JPEG або RAW. Ви можете вибрати, чи зберігати їх на карті пам'яті microSD або на внутрішню пам'ять.

Яка максимальна відстань польоту Mavic 2?

18 км. в ідеальних умовах. Результат був отриманий при швидкості 50,4 км/год у безвітряних умовах із розрядом батареї до 0%. При польоті завжди перевіряйте чи вистачить заряду батареї на зворотний шлях.

Вітер якої сили витримує Mavic 2?

Mavic 2 витримує вітер силою 5 рівня за шкалою Бофорт.

Чи можуть пропелери з низьким рівнем шуму Mavic 2 використовуватись для Mavic Pro Platinum?

Ні, вони не підходять за розміром і тому не можуть використовуватись для Mavic Pro Platinum.

Чому максимальний час польоту Mavic 2 відрізняється від максимального часу зависання повітря?

Силова установка Mavic 2 оптимізована насамперед для руху вперед. Завдяки аеродинамічному корпусу Mavic 2 потрібно менше енергії при русі вперед з певною швидкістю, ніж при зависанні в повітрі. Тому максимальний час зависання в повітрі в безвітряних умовах становить 29 хвилин, а максимальний час польоту при постійній швидкості безвітряних умов – до 31 хвилини.

Що мається на увазі під виявленням перешкод у кількох напрямках?

Функція розпізнавання перешкод у всіх напрямках дозволяє виявляти перешкоди ліворуч/праворуч, зверху/знизу та попереду/ззаду. Вона працює тільки по лівому та правому борту в Режимах ActiveTrack або Tripod (Штатив).

Примітка: Розпізнавання перешкод не поширюється на коло 360 градусів. Система розпізнавання перешкод ліворуч і праворуч працює лише в особливих режимах та умовах. Гарантія DJI не поширюється на пошкодження, отримані при польоті ліворуч або праворуч, навіть при активації режимів ActiveTrack та Штатив. Будьте обережні під час керування Mavic 2 і слідкуйте за оповіщеннями у програмі.

Так. За замовчуванням світлодіодні індикатори Mavic 2 працюють в автоматичному режимі: вони включають та вимикають додаткове підсвічування залежно від освітленості навколишнього простору. У програмі ви можете вимкнути цю функцію, а також вручну увімкнути/вимкнути підсвічування.

Які покращення були внесені у передачу відео FHD у OcuSync 2.0 порівняно з OcuSync?

OcuSync 2.0 підтримує як частоту 2,4, так і частоту 5,8 ГГц, що дозволяє досягти серйознішої стійкості до перешкод і здійснювати автоперемикання для трансляції відео 1080p на відстань 8 км (при відсутності перешкод і перешкод, при виконанні стандарту FCC).

Чому затримка сигналу для OcuSync 2.0?

120-130 мс, що у 40-50 мс менше проти першим поколінням.

Чи оснащено пульт керування роз'ємом HDMI?

Ні.

Чи можна використовувати пульт Mavic Pro для керування Mavic 2?

Зараз не можна. Однак незабаром це буде можливим.

Чи можна використовувати звичайний USB-кабель, щоб підключити смартфон до пульта? 

Ви можете підключити смартфон до пульта керування за допомогою стандартного кабелю USB, використовуючи роз'єм USB в нижній частині пульта (кабель необхідно вставити в роз'єм Micro USB). Однак це може бути дещо незручно під час керування апаратом. У наборі з дроном йдуть кабелі з різними конекторами.

Чи підтримує Mavic 2 Wi-Fi?

Ні. Ви можете керувати дроном лише за допомогою пульта.

Які мобільні пристрої підтримує пульт керування?

Мобільні пристрої товщиною 6,5-8,5 мм та довжиною не більше 160 мм без проблем помістяться у тримачі пульта керування. Ми рекомендуємо видалити захисну плівку перед встановленням мобільного телефону. Для планшетів більшого розміру, будь ласка, придбайте спеціальний власник DJI Mavic.

Чи можна використовувати зарядний концентратор для одночасного заряджання чотирьох батарей?

Ні. Зарядний концентратор заряджає батареї послідовно відповідно до їх рівня заряду: від найвищого до найнижчого. Таким чином, немає потреби їх переставляти під час заряджання. Послідовне заряджання акумуляторів значно прискорює процес.

Скільки заряджається акумулятор?

Приблизно 1,5 години.

Як зберігати акумулятори, коли вони не використовуються?

Рекомендується повністю заряджати акумулятори хоча б раз кожні три місяці.

Чи можна використовувати інші програми під час оновлення DJI GO 4?

Ні. Це призведе до збою оновлення. Вам доведеться заново завантажити та встановити оновлення ПЗ.

Чи можна вимкнути Інтернет після завершення завантаження прошивки?

Так.

Що робити, якщо у літального апарата та акумуляторів різні версії?

Підключіть Mavic 2 до програми DJI GO 4. Потім програма автоматично почне перевірку сумісності програмного забезпечення. Оновлення можуть бути здійснені відповідно до інструкції.

Чи підтримує пульт керування Mavic 2 заміну акумуляторів під час роботи при підключенні до DJI Assistant 2? 

Ні. Вам необхідно підключити пульт за допомогою кабелю USB, тим самим забезпечивши живлення для встановлення з'єднання з DJI Assistant 2.

Що може призвести до збою встановлення оновлень?

  1. Низький заряд акумулятора.

Перед встановленням оновлень переконайтеся, що рівень заряду акумуляторів становить не менше 50%.

  1. Вимкнення дрона або пульта керування під час встановлення оновлень.

У такому випадку необхідно перезавантажити Mavic 2 та пульт керування і знову запустити процес встановлення оновлень.

  1. Переривання інтернет-з'єднання під час завантаження ПЗ.

Якщо не вдається усунути проблему або встановити з'єднання між пультом керування і дроном, можливо, є невідповідність версій ПЗ, встановлених на пристроях. У цьому випадку оновіть програмне забезпечення дрону та пульта керування до останньої версії окремо за допомогою DJI Assistant 2 на вашому комп'ютері.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами