Меморандум між DroneUA і НУБіП

September 13, 2023
Меморандум між DroneUA і НУБіП
   

DroneUA і Національний університет біоресурсів і природокористування України підписали меморандум про співпрацю.

“Більше 5 років співпрацюємо з різними кафедрами НУБіП. Для нас це найкращий профільний університет країни. Саме тут готують більшість висококваліфікованих спеціалістів, із якими нам доводиться зустрічатися на ринку. Ми з НУБіП маємо спільні цілі й напрямки, у яких можемо сильно доповнити один одного. Вдячні університету за можливість такого партнерства” – зазначає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Щоб реалізувати проекти у сфері аграрної науково-технологічної освітньої діяльності, розробки прогресивних технологій агрохімічного сервісу сільського господарства та впровадити інновації в агровиробництво було налагоджено тісне й продуктивне партнерство з кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва агробіологічного факультету НУБіП України.

“Агробіологічний факультет і кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва висловлюють вдячність компанії «DroneUA» і сподіваються на тісну співпрацю в навчальній та науковій роботі, яка дозволить покращити якість підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України” – відзначають в університеті.

Першим кроком після підписання Меморандуму про співробітництво стали зміни в навчальному процесі – для бакалаврів було введено навчальну дисципліну «Безпілотне обприскування і бакові суміші». Також вдалося відкрити й успішно акредитувати освітньо-професійну програму підготовки магістрів «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві».

Уже з початку нового навчального року підготовка спеціалістів вийде на новий небачений раніше рівень, що є надзвичайно важливим для аграрного ринку як в Україні, так і у світі в цілому. 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами