Між DroneUA та Асоціацією «Укрсадпром» підписано угоду про співпрацю

September 09, 2023
Між DroneUA та Асоціацією «Укрсадпром» підписано угоду про співпрацю
   

З метою посилення інноваційного розвитку галузей садівництва та плодоовочівництва України, DroneUA долучився до галузевого об’єднання «Укрсадпром». В рамках асоційованого членства група компаній DroneUA активно працюватиме над формуванням інформаційної платформи для підвищення розуміння ефективності впровадження роботизованих технологій, калькуляції собівартості, вигоди, економії та інших можливостей.

Як показав 2021 рік, проникнення цифрових рішень, в тому числі й використання робототехніки, в технологічних процесах виробників плодоовочевої продукції, нішевих культур, розсадників, в порівнянні з традиційними галузями, залишається дуже низьким. Цього сезону з усієї площі, обробленої дронами-обприскувачами, менше 2% становили плодово-ягідні насадження. Це при тому, що ринковий попит на внесення добрив та ЗЗР дронами у 2021 році зріс в рази. Водночас використання палива дронами на 1 гектар обробленої площі зменшилося в 20 разів.

Відсутність інтересу зі сторони невеликих та нішевих виробників у першу чергу зумовлена браком технологічних знань про те, як працюють інновації. Тож на наступні роки група компаній DroneUA ставить собі за мету перенести здобуту експертизу та досвід впровадження інноваційних рішень з площини потужних агробізнесів у масштаби плодоовочевих виробників.

Інформаційна довідка 

Асоціація “Укрсадпром” — національна галузева асоціація підприємств, що здійснюють діяльність з садівництва, ягідництва та розсадництва. Мета Асоціації — захист інтересів учасників вищезгаданих ринків у вищих органах державної влади та за кордоном, популяризація та розвиток садівництва та ягідництва як галузі, необхідної для здорового життя людини.

http://ukrsadprom.org/

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами