Початок роботи DroneGE у Грузії

September 28, 2023
Початок роботи DroneGE у Грузії
   

DroenUA оголошує про старт роботи в Грузії. Був запущений DroneGE – інтегратор безпілотних рішень та робототехніки, грузинське підприємство, орієнтоване на використання сучасних рішень дронів та робототехніки для промисловості. DroneGE — офіційний імпортер DJI у Грузії, а також партнер низки світових торгових марок промислової робототехніки та інноваційних технологій.

«Український ринок використання дронів у промисловості став одним із найпомітніших серед усіх європейських країн. Саме DroneUA були удостоєні честі представляти інтереси провідних торгових марок на рівні не лише України, а й цілих географічних регіонів, де Україна – Україна; центр впровадження інноваційних технологій, законодавець моди розвитку сучасної промисловості», - зазначає Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Першими сферами роботи DroneGE стануть будівництво, геодезія та топографія. Підприємство запущено спільно з  компанією «Techno S» — дистриб'ютором технологій Leica Geosystems на території Грузії.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами