Наш перший AgTech продукт – платформа FarmFleet, яка кардинально змінить ринок сервісного бізнесу з надання послуг дронами

September 08, 2023
Наш перший AgTech продукт – платформа FarmFleet, яка кардинально змінить ринок сервісного бізнесу з надання послуг дронами
   

Команда DroneUA спільно з експертами українського агроринку анонсує перший онлайн-сервіс власної розробки. Ми запускаємо інноваційний ресурс для розвитку сервісного агробізнесу та посилення світової продовольчої безпеки.

FarmFleet – спеціалізована онлайн-платформа, яка стане майданчиком для зустрічі двох сторін: сервісних компаній, які надають послуги внесення ЗЗР та аграріїв, яким ці послуги потрібні. Замовити послуги дронами тепер можна буде практично в один клік.

Хто стоїть за розробкою інноваційної платформи FarmFleet?

 • Олександр Хижняк, експерт з AgTech-трансформацій в агробізнесі, екс-керівник програми цифрової трансформації #DigitalAgriBusiness в Kernel.
 • Володимир Гаплік, експерт з розвитку ринку агрохімії, понад 10-річний досвід на позиції керівника з продажів та маркетингу на ринку СНД Syngenta.
 • Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA, експерт з робототехніки та маркетингу інновацій у сільському господарстві.
 • Февзі Аметов, співзасновник DroneUA, експерт з міжнародних проєктів, операційного менеджменту, корпоративних продажів.
 • Ігор Чайківський, співзасновник ТОВ «Роботизовані Агросистеми», найбільшого в Україні оператора з надання послуг дронів-обприскувачів.

Що таке FarmFleet

FarmFleet – це онлайн-ресурс для агровиробників та сервісних компаній, що об’єднує потреби у виконанні агрооперацій та технічні можливості їх задоволення із залученням зовнішніх виконавців.

Задача FarmFleet – дати аграріям дієвий ринковий інструмент для залучення зовнішніх виконавців, із гарантіями, контрольованою якістю та можливістю довгострокового планування.

Сільгоспвиробники на платформі отримують доступ до бази сервісних компаній зі всієї України. Створюючи замовлення в системі з фіксуванням дати, площі, препарату, геолокації, замовник отримує перелік з найбільш релевантними виконавцями. І вже самостійно може обрати оптимального: за вартістю, швидкістю чи іншими критеріями.

Сервісні компанії на базі платформи отримують комплексний супровід: від отримання замовлення, підписання документів, проведення оплати до повного управління ресурсами та командою. Тобто FarmFleet менеджерить всі процеси між клієнтом та виконавцем, а також забезпечує всю операційну роботу сервісної компанії.

У стартовій версії платформа FarmFleet реалізована для ринку послуг з внесення ЗЗР дронами-обприскувачами, який ще до початку воєнних дій в країні зростав надшвидкими темпами. Наразі платформа проходить фінальні тестування, а ринковий запуск заплановано на початок липня.

Можливості, що відкриває FarmFleet

Новий сервіс зможе значно прискорити та збільшити розвиток сервісного бізнесу з надання послуг дронами-обприскувачами та буде формувати нову модель сервісного ринку агротехнічних послуг. Платформа FarmFleet створена вирішувати такі завдання:

 • пошук зовнішніх ресурсів;
 • бронювання та планування;
 • управління командою;
 • операційна діяльність;
 • взаємовідносини з клієнтами;
 • цифровий документообіг;
 • сертифіковані препарати.

Попри воєнну ситуацію та складнощі, з яким стикається український бізнес, команда FarmFleet впевнена у великому потенціалі ресурсу. Професійний розвиток ринку сервісного бізнесу в сільському господарстві сприятиме посиленню продовольчої безпеки у світовому масштабі.

Відкритість українського агробізнесу до інноваційних технологій робить Україну країною великих можливостей. А успішний досвід України має потенціал множитись на передові країни Європи та світу.

FarmFleet – глобальний продукт, який розроблено і запущено в Україні в умовах воєнного стану. Тому що Україна – це про майбутнє, це про інновації та передові рішення, які створюються тут і зараз.

Більше про інформації дізнавайтесь на сайті проєкту

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами